80 Views
2018 Jun 02Newstechnology
img
نرم افزار Adobe Photoshop Express بدون شک پربازدید ترین اپلیکیشن ویرایش تصاویر است. این نرم افزار که برای سیستم عامل های اندروید و IOS منتشر شده است میلیون ها بار توسط کاربران دریافت شده و نمرات بسیار عالی را دریافت کرده است . البته کاربران برای دسترسی به نسخه کامل این نرم افزار نیاز به پرداخت درون نرم افزاری دارند اما امکانات اولیه موجود برای کاربران نیز کاربرد های بسیار جالبی را در اختیار آن ها قرار می دهد. این نرم افزار توسط استودیوی Adobe Systemsتوسعه پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

نرم افزار Adobe Photoshop Express از یک سو کاربرد های بسیار زیادی دارد و از طرفی دیگر کلمه فتوشاپ کافی است تا کاربران استفاده از آن را ترجیح دهند. این برنامه ی کاربردی ویژگی ها و امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد که براحتی بتوانید به صورت حرفه ای و جالب عکس های موجود در گالری موبایلتان را ویرایش کنید به عنوان مثال قادر خواهید بود چهره خود را با فیلتر ها و ابزار های متنوع و متعدد در تصاویر بهتر کرده و آن ها را به اشتراک بگذارید 


برخی از ویژگی های این نرم افزار ویرایش عکس به شرح زیر است:
قسمت Basics برای برش دادن ، مرتب کردن، چرخش و برعکس کردن و حذف قرمزی چشم تصاویر گرفته شده

قسمت Auto–Fix برای کنترل کنتراست و روشنایی تصاویر به آسانی

قسمت Color برای کنترل وضوح، کنتراست، هایلایت، سایه ها، رنگ ها در عکس ها

قسمت One-touch filters برای انتخاب از میان بیش از ۲۰ افکت خیره کننده و عالی

به اشتراک گذاری عکس های در شبکه های اجتماعی فیسبوک و …

با توجه به امکانات موجود اگر تاکنون از این نرم افزار استفاده نکرده اید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار کاربردی را از استور های رسمی گوگل و اپل دریافت کنید.

ویرایشگر تصویر

پرطرفدارترین اپلیکیشن ویرایش تصویر

 Adobe Photoshop Express

اندروید

آی او اس

IOS