397 Views
2018 Jan 02car
img

خیلی ها گمان می کردند که Lexus LC 500 2018 در رونمایی اولیه ی خود سرکش و رام نشده به نظر می رسد اما حالا لیبرتی والک نه تنها یک بلکه دو تا کیت بدنه بزرگ و باحال برای این کوپه ارائه می دهد.

در صورتی که به بدنه یدکی احتیاج داشته باشید، یک LC 500 جدید حداقل 92،995 دلار هزینه دارد. اولین کیت بدنه ی تونر ژاپنی شامل جلو، بغل و عقب، اسپویلر بزرگ عقب و بالهای فوق العاده گسترده با پرچ های بزرگ است.
خودرو همچنین برای جاده های سنگ لاخی مناسب است و باعث می شود با غرور با حداکثر سرعت خارج از شهر هم برانید.


این بسته با روکش پلیمر فیبر تقویت شده 15،560 دلار هزینه برمی دارد و برای پلیمر فیبر کربن تقویت شده 19،440 دلار قیمت دارد.
اگر پول اضافه دارید، ورژن دوم کیت بدنه شامل تجهیزات مشابه با باله های عقب متفاوت می باشد که می توانید آن را به قیمت 13،380 دلار در FRP یا 16740 دلار در CFRP خریداری کنید.
هر دو مجموعه شامل گرافیک های جالب است و بر روی درها، اثری از جان لنون که فریاد می زند: «تصور کنید همه ی آدم ها در صلح زندگی کنند.» وجود دارد. معلوم نیست این موضوع چه ارتباطی به لکسوس جدید دارد، اما آیا این اشعار جاودانه نیستند؟
راهنمای چهارگانه الکتریکی آبی تجهیزات را کامل می کند و چرخ ها، رینگ ها و مدل های تعلیق اضافی فوق العاده هستند.


در زیر کاپوت LC 500 یک موتور 5.0 لیتری V-8 وجود دارد که برای 471 اسب بخار قدرت و 379 پوند بر فوت گشتاور خوب عمل می کند. موتور با انتقال اتوماتیک ده سرعته همراه است که می تواند صفر تا صد را در 4.4 ثانیه بپیماید و حداکثر سرعت 168 مایل بر ساعت را داراست.
داخل LC  تجاری بیشتر از فیبر کربن و Alcantara سنگین ساخته شده است اما ما تصور می کنیم که به روزرسانی طراحی به سبک اتاق جنگلی در گریس لند به این خودرو ظاهری در خور پادشاهان فراهم آورد. یا شاید هم در خور ابرقهرمان های کتابهای کمیک!

ابرقهرمان شوید

lexus lc

lexus LC 500

LEXUS

lexus 500