72 Views
img

شرکت Nintendo امروز میزبان یک رویداد ودیویی زنده بود که در راستای معرفی چند بازی جدید برای کنسول Nintendo Switch انجام شد. در حالی که این کمپانی به معرفی بسیاری از بازی ها در طول Nintendo Direct پرداخته بود اما این رویداد به بررسی بازی هایی که در طول سال 2018 عرضه خواهند شد پرداخت. با وجود اینکه این رویداد به مدت 10 دقیقه به طول انجامید اما به معرفی بازی هایی بسیاری پرداخته شد.

  بسیاری از این بازی ها ریمستر عنوان های موجود است ، چیزی که بسیاری از ما تقاضای آن را داشتیم چون این بازی ها حس متفاوت و تجربه ی جدید را بر روی این کنسول به ما خواهند داد. بقیه بازی ها عنوان های جدیدی هستند که هنوز منتشر نشده اند. در مجموع بیش از 12 بازی برجسته و قابل توجه وجود دارد که ما به بررسی جزئیات اصلی برخی از آنان پرداختیم.

  Mark of the Ninja Remastered : 

این یکی از عنوان هایی است که ما شاهد ریمستر آن خواهیم بود. اطلاعات زیادی درباره ی این بازی منتشر نشد اما گفته شده که ریمستر آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

  Fantasy Strike : 

عنوان بعدی یک بازی مبارزه ای از شرکت Sirlin Games به نام Fantasy Strike می باشد. این یک بازی 2D استاندارد است که شامل سلاح های غول پیکر بسیار متنوع بوده و حتی از ماشین های مبارزه ای استفاده شده است.

  Just Shapes & Beats: 

این بازی بر روی کنسول Switch زودتر از کنسول های دیگر عرضه می گردد ، این بازی را با اصطلاح گلوله ای پر از موسیقی می خوانند ؛ این بازی یک سبک بصری خوشایند مینیمالیستی را به نمایش می گذارد. این بازی می تواند به صورت تک نفره یا با دوستان بازی شود و شامل موسیقی هایی بیش از 20 خواننده متفاوت می شود.

  Garage : 

یکی دیگر از بازی هایی که برای Switch قبل از کنسول های دیگر عرضه می شود ، Garage یک بازی تیر اندازی از شرکت TinyBuild می باشد که نیتنیدو گفته است از سری فیلم های VHS B الهام گرفته است. شما با دشمنانی زامبی حالت برخورد می کنید و باید با استفاده از سلاح های متفاوت راه خود را باز کنید.  

Pool Panic : 

این بازی اول برای Switch عرضه می شود. شما باید در مکان های بسیار متنوعی نیز به شنا بپردازید ؛ شما با توپ های متنوعی سر و کار دارید. در بازی بیش از 100 مرحله وجود دارد که می تواند تا چهار نفر به صورت محلی با هم بازی کنند.

  Bomb Chicken : 

این یک بازی دو بعدی است که شما در آن نقش یک مرغ را دارید که بجای تخم ، بمب می گذارید. این بمب ها بعدا می توانند به خراب کردن بخش هایی از محیط بپردازند یا به شما در رسیدن به مکان های دشوار کمک کنند. این بازی نیز ابتدا بر روی Switch عرضه می گردد.

  Lumines Remastered: 

یکی دیگر از بازی های ریمستر این بازی قدیمی پازل می باشد. این بازی با کیفیت HD عرضه می شود. این بازی از ترکیب موسیقی و مبارزه بر روی صفحه است و می توان به صورت چند نفره محلی بازی کرد. 

Reigns: Kings and Queens : 

این یک بازی جذاب است که شما باید با کشیدن کارت های مختلف به راست و چپ ، تصمیم می گیرید که چگونه نقش هایتان را انجام دهید. یکی از ویژگی های جدید بازی حالت تیمی محلی بازی است که به شما اجازه می دهد با همراهی دوستانتان تصمیم گیری کنید.  

Light Fall : 

این یک بازی جذاب دو بعدی است که در دنیای Numbra که یک دنیای فراموش شده است. شما از یک جعبه جادویی به نام Shadow Core برای حرکت در محیط استفاده می کنید.  

West of Loathing : 

این یک بازی نقش آفرینی کمیک است که شما و تمامی کسانی که در بازی هستند به شکل چوب هستید. این بازی تنها برای Switch عرضه می شود.  

Pode : 

این بازی ماجراجویی و پازلی است که از Norwegian الهام گرفته شده و می توان با تنها Joy-Con بازی کرد. هر یک از شخصیت های بازی دارای ویژگی های خاصی هستند.

  The Messenger :

The Messengerیک بازی اکشن دو بعدی است که شما در آن نقش یک نینجا را بر عهده دارید که توانایی های مختلفی را در طول بازی بدست می آورید.

  Bad North : 

در این بازی شما باید به دفاع از جزایر کوچک بپردازید و هرگاه که یکی از فرماندهانتان را از دست بدهید ، آن ها به طور دائم از بین می روند و اگر تمام آن ها را از دست بدهید بازی کاملا به پایان می رسد.  

The Banner Saga 3 : 

این بازی تاکید بسیاری بر داستان دارد. برای اطمینان از اینکه بازیکنان تجربه کاملی خواهند داشت نسخه های 1 و 2 این بازی نیز منتشر خواهند شد.   

Nintendo Switch

best games