60 Views
2017 Dec 27technology
img

اگر شما هم به تازگی سخت افزار خود را بروزرسانی کرده اید ، حتما آماده ی به چالش کشیدن آن هستید . با ما همراه باشید تا بهترین بازی ها را برای برترین سخت افزار ها معرفی کنیم .

Destiney 2


برای شروع ، بازی Destiney 2 بد نیست . این بازی مدت زمان کمی برای بازی کردن دارد و سرشار از داستان های غنی و انیمیشن های نزدیک به واقعیت است . اگر در این بازی از لبه ی ساختمانی به پایین پرتاب شوید خواهید مرد و جانتان را از دست خواهید داد .

(PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG


این بازی در سبک سوم شخص می باشد و یکی از بهترین ها در سبک خود می باشد . این بازی در اصل تلاش یک شوتر سوم شخص برای بقا است که به بازی‌های این‌چنینی Battle Royale هم می‌گویند. این بازی به گونه ای است که شما به همراه ۱۰۰ بازیکن دیگر توسط یک هواپیما به داخل یک جزیره فرستاده می شوید هنگامی که هواپیما به جزیره می رسد شما می توانید در محل دلخواه از هواپیما بیرون بپرید ، محل فرود خود را انتخاب کنید و با چتر در نقطه ی مورد نظر فرود بیایید.

DREAM DADDY: A DAD DATING SIMULATOR


این بازی به سبک اجتماعی است و داستان پدری است که از دختر نوجوانش مراقبت می کند و با همسایه های خود ملاقات می کند . این بازی انتهایی ندارد و پر از رنگ و تنوع است . اگر به بازی های اجتماعی علاقه دارید ، این بازی را از دست ندهید .

TWIN SAGA


این بازی در اواخر سال 2016 توسط توسعه دهنده ی تایوانی X-Legend منتشر شد . این بازی در رده ی بازی های فانتزی قرار می گیرد و علت حضور آن در بازی های این پست ، داشتن ویژگی های نادر می باشد . در آغاز این بازی شما می توانید زبان چینی یا ژاپنی را انتخاب کنید ؛ پس از مدتی نسخه ی انگلیسی این بازی منتشر شد .

CUPHEAD


بازی Cuphead با این که از گرافیک و طراحی‌های دستی کارتون‌های دهه ۳۰ میلادی برخوردار است ولی زمانی می‌تواند پتانسیل واقعی خود را نشان دهد که با یک موسیقی مناسب همراه شده باشد. موسیقی‌هایی که در طول بازی Cuphead می‌شنوید، همگی حال و هوای دهه ۳۰ میلادی و کارتون‌های آن دوران را برای مخاطب به وجود می‌آورد. اگر به کارتون های دوران پدر بزرگ هایتان علاقه دارید ، این بازی را از دست ندهید .

LEAGUE OF LEGENDS


این بازی در سال 2009 منتشر شد و دلیل ماندگاری آن پچ هایی است که حس تازگی به آن می بخشد . در سال 2017 لیگ افسانه ها شاهد تغیرات بزرگی بود ؛ هر هفته قهرمانان جدیدی به این بازی اضافه می شوند و سیستم بصری آن به کلی تغیر یافته است . این بازی به معنای واقعی شما را به چالش می کشد .


game

Hardware

بازی

سخت افزار