80 Views
2018 May 09entertainmentGaming
img

بازی Pillars of Eternity یکی از بازی های تاثیر گذار در دومین دوران طلایی بازی های نقش آفرینی بود. بازی یاد شده بسیار الهام بخش بود و توسط بازی های متفاوتی از جمله Torment: Tides of Numenera و Tyranny کپی برداری شد. تمامی این ها برای این گفته شد که عنوان کنیم پس از انتشار بازی در سال 2015 همه ی استاندارد ها جا به جا شدند و انتظار افراد بیشتر شد. 

 قابل توجه است که Pillars of Eternity II: Deadfire نه تنها به برآورده ساختن این استاندارد ها می پردازد بلکه فرای آن ها عمل کرده و  سبک و شخصیت جدیدی را به ارمغان می آورد که تا به حال مشاهده نکرده اید.  

Deadfire دنباله ی مستقیم نسخه ی قبلی بازی می باشد ، اما باید بدانید که برای اجرای این بازی نیازی نیست بازی قبلی را تجربه کرده باشید و داستان به گونه ای بسیار جالب شما را مطلع می سازد ؛ همچنین شما در بازی انتخاب هایی خواهید داشت که بر بازی تاثیر گذاشته و بازی با توجه به تصمیم های شما پیش می رود. با این وجود آشنایی داشتن با دنیای بازی و شخصیت ها سبب می شود تا لذت بیشتری از بازی ببرید.  

در بیشتر موارد پیشرفت شخصیت ها و نحوه ی داستان پردازی و انجام کار ها به مشابه شیوه قبل می باشد. شخصیت های بازی عمیق و پیچیده هستند. باید بدانید که بازی همه چیزش را از نسخه قبلی خود می گیرد اما این نسخه پیشرفته است و شما گزینه های بیشتری برای شخصیت سازی ، افزایش مهارت ها  ، ابزار ها ، سطح ها و تخصصی سازی خواهید داشت. همچنین شما می توانید به جست و جو در آب های آزاد بپردازید.  

هدف نهایی شما از پا در آوردن Eothas می باشد ، ر خدای غول های سنگی است. به طرز مرموزی روح و زندگی شما با این خدا آمیخته شده است و شما تنها با دنبال کردن او به سوی مجمع الجزایر زنده خواهید ماند. حال شما باید کشف کنید که این اتفاق به چه دلیل و چگونه رخ می دهد در حالی که خدای Eothas را دنبال می کنید. این یک راه بسیار جالب برای پیمودن مسیر و ایجاد یک خط داستانی قوی از ماجراجویی ها است. 


بازی تمرکز زیادی بر روی جزئیات داشته و فضای بسیار مناسبی فراهم آورده است. شخصیت ها بسیار باهوش و پویا می باشند و بافت شخصیتی آنان با قواعد ساده ای عجین شده است. داستان بازی به نحوه فوق العاده ای نوشته شده و تنها در برخی از صحنه ها تصور آن کمی مشکل می گردد. بر روی ویژگی های بصری بازی نیز تلاش فوق العاده ای انجام گرفته شده است و طراحی قلعه ها ، حیوانات و رودها بسیار با دقت انجام شده است. 

Deadfire بسیار فشرده می باشد و ابدا بازی کوچکی نمی باشد. به آسانی در برابر پیشینیان خود می ایستد و از لحاظ مقایسی از آنان بهتر است و حتی بدون آن که به دنبال داستان هایی باشید که برای شما آماده شده باشند در داستان ها و ماجراجویی های دیگر به راحتی غرق می شوید.  


Pillars of Eternity II: Deadfire