346 Views
2018 Feb 12car
img

اسپرینتر 2019، از لحاظ بدنه خارجی، تا حدی جدید به نظر می رسد اما طرح سنتی جعبه ای آن باز هم مورد استفاده قرار گرفته است، با این وجود نمای جلو و عقب به گونه ای طراحی شده که گویا کمی به روزتر شده است. در قسمت جلو نیز جدیدترین زبان طراحی مرسدس بنز که نه تنها در وانت های آن، بلکه در اتومبیل های مسافری نیز به کار گرفته می شود قابل مشاهده است.

این روند در داخل کابین نیز ادامه دارد. همه چیز از پلاستیک ساخته شده، اما تغییرات زیادی قابل مشاهده می باشد. ذخیره سازی در مکعب های زیر صندلی ها تا شکاف های عظیم موجود در داشبورد امکانپذیر است و صفحه نمایش نیز در قسمت نیمه سیال داشبورد که به سمت بالا حرکت می کند، گنجانده شده است با این وجود تغییرات همیشگی مرسدس بنز در همه جا، از کنترل های صندلی نصب شده در درب تا صفحه نمایش خوشه ای به چشم می خورد.


 
به نظر می رسد که حداقل به روز رسانی در زیر کاپوت اسپرینتر انجام شده است. در حالی که سیستم چرخ عقب و چهار چرخ متحرک هنوز در دسترس هستند، یک طرح جدید چرخ جلو متحرک نیز به همراه گیربکس شش سرعته دستی یا یک   اتوماتیک 9 سرعته در دسترس می باشد. 

در اروپا تقریبا یک میلیارد گزینه برای موتور وجود دارد اما موتورهای به کار گرفته شده در اسپرینتر، یک موتور دیزل 3.0 لیتری و یک موتور دیزلی 2.1 لیتری با شش خروجی متفاوت (سه تا برای RWD، سه تا برای FWD)   است. انتظار می رود که در سال 2019، اولین نسخه  الکتریکی اسپرینتر تولید شود. البته هنوز ایالات متحده تأیید نکرده که ایا، اسپرینتر الکتریکی می تواند ، باتری الکتریکی با محدوده مناسب را برای عملیات درون شهری ارائه کند یا خیر. با این وجود استفاده از این محصول،  به کاهش ترافیک شهری کمک نموده و جاده ها را خلوت تر خواهد کرد. 


اسپرینتر یک خودروی همه کاره است، زیرا مرسدس بنز ، مجموعه ای از طرح های مختلف بدنه را برای این ون ارائه نموده است. بنابراین مرسدس بنز قادر است هر نوع محصولی را مطابق سفارش شما تولید کند، کافیست تنها گزینه های مورد نظر خود را انتخاب نمایید .
در اسپرینتر جدید 2018 ، مرسدس، تکنولوژی جدیدی را برای فنر، ارائه نموده که به راحتی راننده و ایمنی سرنشینان کمک می کند. از لحاظ تجهیزات ایمنی، این خودرو به سیستم کمک باد مخالف آزمایش شده  برای کمک به کاهش اثرات باد قوی در دو طرف ون مجهز است . علاوه بر این، اسپرینتر از وجود سیستم حفظ فاصله از خودروی جلو نیز بهره می برد. چراغ های LED بی نظیر و پرنور،  اتصالات یو اس بی  Type C که به شما این امکان را می دهد تا دستگاه های خود را با سرعت بالا شارژ کنید و، یک پورت سنتی 12 ولت از دیگر امکانات این خودرو هستند. صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی می تواند ، دوربین پشتیبان و نمایش   بالا به پایین را در خود جای دهد.
علاوه بر این، اسپرینتر می تواند به سیستم جدید MBUX مرسدس بنز نیز مجهز شود. این سیستم دارای  یک صفحه نمایش 10.25 اینچی، و یک دستیار دیجیتال جدید  است که زبان طبیعی مانند "من سردم است" یا "مخزن گاز خالی است" را درک می کند. 
 

اسپرینتر

مرسدس بنز