283 Views
img

کمپانی Rockstar همچنان به پشتیبانی هفتگی نسخه آنلاین Grand Theft Auto V توسط مجموعه ای جدید از امکانات بر روی کنسول های PS4 ، Xbox One و PC می پردازد. همراه با تخفیف ها و امتیازات فراوان ، بازیکنان می توانند ماشین جدیدی که مخصوص روز ولنتاین است به مجموعه خود اضافه کنند.

ماشین جدید  Vapid Hustler نام دارد که می توانید آن را از Motorsport افسانه ای خریداری کنید. Rockstar ماشین را اینگونه توصیف می کند : " با وجود طرح کلی ماشین و نگهدارنده سیگار و رادیاتور بزرگ ماشین ، شما حس خواهید کرد که در در دهه 1920 قرار دارید. اما وقتی شارژر توربو ، شاسی های تقویت شده با کربن را ببینید متوجه خواهید شد که کلا در مکان متفاوتی قرار دارید. " علاوه بر امکانات یاد شده ، بازیکنان می توانند دو برابر GTA$ و RP از حالا تا 19 فوریه از حالت های مختلف کسب کنند. لیست تم های مخصوص روز ولنتاین قابل حدس است و شامل Till Death Do Us Part و  Slasher و Resurrection و Deadline و Lost vs. Damned می شود.


معاملات این هفته نیز حول روز ولنتاین نیز می گردد و تخفیف " love nests " که مربوط به لباس های مخصوص ولنتاین و دیگر لوازم مربوطه است ، ارائه می گردد. بازکنان 25 درصد تخفیف برای موارد ذکر شده در پایین تا تاریخ 19 فوریه دریافت می کنند :


خودرو ها :

Albany Roosevelt (Sports Classic)

Albany Roosevelt Valor (Sports Classic)

Nagasaki Shotaro 

Ocelot Stromberg (Sports Classic/Weaponized)

Nagasaki Buzzard (Attack Helicopter)

لباس ها و لوازم :

تمامی لباس های ولنتاین

لباس مخصوص فرار قاچاقچیان

خالکوبی های جدید


Dynasty8 :

آپارتمان های پیشرفته گاراژ دار

دفتر های اجرایی جدید

مسابقه جایزه دار این هفته هم Turbine است که تنها مختص ماشین های کلاس آفرود می باشد. تمام کسانی که در مسابقه شرکت کنند RP سه برابر دریافت می کنند و کسانی که جزو سه نفر اول گردند مقدار بسیار زیادی GTA$ دریافت خواهند کرد. مسابقه Time Trial این هفته نیز LSIA می باشد ، که به بازیکنان از طریق GTA$ و  RP در صورت موفقیت در زمان یاد شده پاداش می دهد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات بخش آنلاین این هفته می توانید به وبسیات Rockstar مراجعه کنید.

GTA 5

GTA V

GTA Online