29 Views
2018 Mar 18entertainmentGaming
img

Attack on Titan 2 یکی از بازی هایی است که برای ساخت آن از روی انیمه اقتباس شده است. این بازی به شدت نقش محور بوده و در سبک بازی های نقش آفرینی قرار می گیرد که مبارزات آن روان و سریع بوده و داستان آن به طور برابر هم لذت بخش و هم تعجب برانگیز است. در حالی که این نسخه اشتراکات بسیاری با نسخه اول یعنی  Attack on Titan: Wings of Freedom دارد در حالت کلی این نسخه بهتر به نظر رسیده و مبارزات بهتر و گرافیک مناسب تری دارد. علی رغم اینکه داستان پراکندگی های بسیاری دارد و از هر جایی که بتواند داستان را روایت می کند اما در کل داستان بسیار جذاب و گیرا بوده و شما را تا فصل آخر به دنبال خود می کشد.

  بر اساس فصل دوم انمیه محبوب و پر طرفدار ، داستان شما را دقیقا در مرکز مبارزات بین انسان ها و Titan ها قرار می دهد ؛ که موجوداتی شبیه به انسان اما در ابعاد بسیار بزرگتر که ناگهان از هوا پیدا شده اند و به خوردن انسان مشغول اند و زندگی بسیاری از افراد را نابود کرده اند. این افراد مجبور به ساخت زندگی جدید در پشت سه دیوار عظیم الجثه هستند که برای دفاع از خود در برابر این هیولا ها ساخته اند. اما Titan ها به هر صورت شده راهی پیدا کرده و از این دیوار ها در حال گذشتن هستند. حال نوبت شما و بقیه ارتش است که جلوی این غول ها را بگیرید.  

پس از ایجاد شخصیت خودتان در بازی که اگر شخصیت خود را زن قرار دهید از سمت بازی هنوز به عنوان مرد شناخته شده و در جملات با عنوان مرد به شما خطاب می شود ؛ بازی آغاز می شود و شما به ارتش پیوسته و بخشی از گردان 104 ارتش می شوید. چند ساعت اول بازی این نسخه همانند نسخه Wings of Freedom است ، شما تحت آموزش های نظامی قرار می گیرید و به یادآوری وقایع رخ داده در نسخه اول به صورت فشرده است. صدا گذاری شخصیت ها به زبان ژاپنی است بنابراین شما باید بر زیرنویس بازی اتکا کنید تا در جریان تمامی موارد قرار گیرید.  


داستان بازی به پیروی از داستان انیمه می باشد بنابراین کسانی که انیمه را دیده اند بهتر متوجه خواهند شد که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. اما این داستان جذابی است که شما را مجذوب خود خواهد کرد. بازی از دو منطقه ساخته شده یکی محدوده های بزرگ و زیاد مبارزه و دیگری مناطق کوچکی برای انجام کارهای روزانه مثل تقویت اسلحه ها ، خرید مواد اولیه و ایجاد روابط دوستانه با دیگران است. برخی از مناطق نقش بسیار خوبی را در بازی ایفا می کنند به گونه ای که شما در این مناطق با شخصیت های دیگر درباره ی آخرین مبارزه و حرکت های بعدی صحبت می کنید.

   برخلاف شروع آهسته بازی ، Attack on Titan 2 به شما یک گیم پلی جذاب و عمیق معرفی می کند که همراه بودن آن با یک داستان عاشقانه سبب می شود بازی با قلب شما عجین شود. این بازی بسیار پیشرفته بوده و فضای قابل توجهی برای پیشرفت در اختیار شما می گذارد. ترکیب منحصر به فردی از حرکات ، مکانیک مبارزه و یک داستان فوق العاده سبب می شود تا این بازی به یکی از بهترین های منتشر شده امسال بدل گردد.   

Attack on Titan 2