60 Views
2018 May 16entertainmentGaming
img

این بازی بر اساس کمیک های معروفی که از سال های آخر دهه 90 منتشر می شود ساخته شده است و به زیبایی حس و نگاه این کمیک را در قالب یک بازی نقش آفرینی منتقل کرده است. در همان ابتدای بازی متوجه می شوید که چه چیزی در مقابل شما قرار دارد ، یک دنیای پهناور همراه با اژدها ها و سیاه چاله ها که به صورت فوق العاده ای ساخته شده اند. این بازی پس از ما ها در نهایت با شکلی بسیار متفاوت از نسخه های دیگر برای کنسول Nintendo Switch نیز عرضه شد.  

داستان پیش فرض بازی در مورد دختری به نام Gully است که یک جفت دستکش جادویی در اختیار دارد خدمه های متنوعی از جمله یک جادوگر ، یک ربات مهربان و یک شمشیر فروش همراهش است. البته Nightwar یک بخش جزئی از این داستان می باشد. این گروه از یک هواپیما برو روی سرزمینی رمزآلود که دارای مشکلات مخصوصی است فرود می آیند که بر حسب اتفاق مرکز طلای جادویی است.  

Battle Chasers شما را در مسیر پیشرفت ایجاد دنیا ، شخصیت ها و سیستم مبارزه قرار می دهد. Garrison ، شخصیت مزدور بازی دقیقا همان چیزی است که شما از یک جنگجو با یک زندگی تراژیک انتظار دارید. شخصیت کلاسیک او سبب می شود تا از همتایان خود دور بماند. سرنوشت بازی با فرصت های مبارزه از جمله با مردان گرگی شرور و.. که در اختیار شما می گذارد رقم خواهد خورد. خوشبختانه هر شخصیت دارای مهارت های ویژه ای است که دشمنان درون سیاه چاله ها را قبل از آغاز جتگ ها تحت تاثیر قرار می دهد. 

در زمان انتشار اولین نسخه Battle Chasers بازی دارای دو مشکل اصلی بود : اول اینکه افزایش سختی بازی به صورت منحنی حتی در پیشرفت در قدم های دوم و سوم ، مشکل بعدی زمان بارگیری طولانی و بارز بود که هم در جنگ ها و هم در مناطق تازه نمایان می شد. البته باید بدانید که مشکل دوم هنوز وجود دارد و با وجود عرضه پچ های مختلف هنوز از بین نرفته است. حتی در کنسول قدرتمند PS4 این مشکل را مشاهده می کنیم ، وقتی شما به مبارزه در مناطق جدیدی می پردازید حدود 30 ثانیه طول می کشد تا دشمنان اولیه ظاهر شوند. با این وجود مبارزات بل نرخ 60 فریم اجرا می گردند. در کنسول Switch وضعیت از این بدتر بوده و نه تنها بازی در این هنگام دچار مشکل می شود بلکه کیفیت تصویر نیز از بقیه نسخه ها پایین تر است. در هر دو سیستم حرکت از روی زمین به سیاه چاله ها ممکن است سبب شود تا شما نزدیک به یک دقیقه در صفحه آماده سازی قرار گیرید.  


خبر خوب این است که همه چیز بجز این مشکل عالی است و به شما احساس فوق العاده ای دست می دهد. تغییر در XP بازی و اقتصاد فروشگاه های متفاوت سبب می شود تا همه چیز آسان تر شده و سرعت پیشرفت شما در بازی افزایش یابد. پاداش هایی که به شما داده می شود بسیار ارزشمند بوده و شما با استفاده از هر قطعه به ساخت سلاح جدیدی می پردازید.  

فراتر از چالش مبارزه در Battle Chasers ، داستان غم انگیز و قدرتمند بازی است که در هر لحظه شخصیت های شما را به جهنم برده و باز می گرداند. این کار با گفت و گو های تقویت شده ، کار های هنری عالی و اثر کلی دیگر بخش ها عملی می گردد. بهبود هایی که پس از انتشار نسخه اولیه بازی انجا گرفته است سبب شده تا بازی بر روی تمامی کنسول ها انجام پذیرد.  


Battle Chasers: Nightwar