45 Views
2018 May 07entertainmentGaming
img

برای لذت بردن از Battletech  نیاز به کمی زمان و صبر خواهید داشت. این بازی نام خود را از یک بازی قدیمی که خود ابداع کننده سری جدیدی از بازی ها بود گرفته است. این بازی بر اساس استراتژی تاکتیکی نوبتی می باشد. این یک تلاش موفقیت آمیز بوده که سبب شده تا Battletech  شبیه یک هیئت مدیره پیچیده با تصمیمات خوب و بد گردد. سیستم های بسیاری عمیقی را می توانید در بازی بیابید تا تغییرات لازم را ایجاد کنید ؛ صحنه های پر جزئیات و فانتزی های لذت بخش نیز بخشی از بازی اند. اما رسیدن به نقطه ی که کاملا از بازی لذت ببرید نیازمند یادگیری و سرعت است که گاهی سبب جنجال می شود.

  ماموریت های فردی طول کشیده و هر کدام حدود 45 دقیقه وقت شما را می گیرند. شما به گروهی چهار نفره از مکانیک ها دستور می دهید که هر یک از این مکانیک ها در زمینه کاری خود تخصص بسیاری دارند ، هدف این افراد از بین بردن یا محافظت از دستگاه ها در برابر مکانیک ها و ماشین های دشمنان می باشد. مکانیک های این جهان بسیار بزرگ بوده و با سرعت کمی حرکت می کنند ، نوعی ماشین های سنگین صنعتی هستند ، مخزن هایی بزرگ همراه با پاها و اسلحه هایی که به طرز زشتی با زنجیر به آن متصل شده اند.

  بازی با وجود سختی هایی که در ابتدا دارد اما کاملا ارزش تجربه را دارد. عادت کردن به سبک مبارزات متمرکز Battletech سخت بوده و شما از همان ابتدا دچار اشتباهاتی می شوید که سبب می شود تا با نحوه کارکرد آن کامل آشنا شوید و پس از آشنا شدن احساس آزادی به شما دست می دهد و لذت بسیاری از مبارزات خواهید برد. تجزیه و تحلیل اطلاعات مبهم در ابتدای بازی سبب می شود تا با تفاوت های ظاهری و درونی سیستم مکانیکی  آشنا شده  و در نهایت به شناسایی رویکرد ها و استراتژی بازی ختم می شود.


  افسانه ها و داستان های حماسی در جهان Battletech از ارزش های بسیاری برخوردار است و بازی تاکید بسیاری بر آن ها می کند. طرح اصلی بازی با کودتای سران پارلمان سلطنتی آغاز می شود و با تجدید گروه شما برای پس گیری این سلطنت ادامه می باید. جزئیات دقیق داستان تاریخی و سیاست های بین جناح ها به طور بی نظیری ساخته شده است. صحنه های زیبای دو بعدی ، صداگذاری های تحسین برانگیز ، طراحی تاثیر گذاری صدا ها و رسایی صدای رادیو و شخصیت سازی مناسب کاراکتر ها عالی بوده  و سبب می شود تا این بازی بیش از پیش بینی ها بفروش برسد.

  Battletech یک بازی است که با زمان بسیار محتاطانه برخورد می کند و زمان ها را از قطعات متحرک آهسته ای می سازد و این گاهی می تواند سخت باشد. اما اگر قرار باشد شما آن را رمز گشایی کنید متوجه می شوید که بسیار درگیر اضطراب و جنبش شده اید. در نهایت اجزای پیچیده بازی یک مجموعه ای جذاب از سیستم های پویا ایجاد می کند که سبب می شود تا استراتژی های تاکتیکی منحصر به فرد ، دقیق و کاملی پدید آید.   

Battletech