24 Views
2018 Mar 15entertainmentGaming
img

ما اکنون در سال 2018 قرار داریم و از زمانی که بازی های واقعیت مجازی تازه بودند و ما در پی امتحان همه ی آن ها بودیم گذشته است. اگر بازی فرا فاجعه ی Bravo Team را در همان ابتدای عرضه  PSVR منتشر کرده بودند ما می توانستیم بسیاری از مشکلات بازی را به دلیل اینکه جزو اولین بازی های انتشار یافته است و هیچ بازی قبل از آن نبوده بپذیرم اما این کمبود ها و کاستی ها هیچ یک قابل پذیرش نیستند. بازی Bravo Team به دلیل اینکه بازی های مشابه و در این سبک در قبلا انتشار یافته اند همین الان نیز قدیمی به نظر می رسد.  

پیش پا افتادگی بازی از همین دقایق اولیه بازی مشخص است. شما و هم تیمی آنلاینتان و یا هوش مصنوعی بازی باید از رئیس جمهور یک کشور ساختگی اروپای شرقی تا بازگشت به خانه اش محافظت کرده تا او سخنرانی مهمی را گفته تا شاید باعث صلح در کشورش گردد. معلوم است که این قضیه به درستی پیش نمی رود ، کاروان رئیس جمهور مورد حمله قرار گرفته و از بین می رود و یک رهبر نظامی خلع سلاح شده یک کودتای خونین را رهبری می کند. شما و دوستتان باید مسیرتان را با از بین بردن دشمنان ایمن کرده تا به خانه برسید. بازی اصلا از صدا و موسیقی هماهنگی برخوردار نیست و در لحظات حساس شما صداهای بی احساسی که هیچ وابستگی به صحنه ندارد می شنوید.


  Bravo Team کپی ناشیانه ای از بازی هایی همانند Call of Duty ، Medal of Honor و تعداد زیادی از بازی های دیگر است و بیش از بقیه بازی ها شباهت عجیبی به بازی Time Crisis دارد. بیشتر وقت شما در بازی به پنهان شدن به جای شلیک کردن و فرار از دست دشمنان می گردد. شما می توانید از DualShock 4 و یا دسته های حرکتی استفاده کنید.

  بازی با ارائه طرح های گرافیکی مشکل بسیاری داشته ، نوشته ها واضح نیستند و اشیاء به راحتی قابل شناسایی نیستند. بازی از همان سه مدل دشمنان که در مرحله اول آنان را می بیند ساخته شده و در نیم ساعت آخر بازی شما تک تیرانداز هایی مشاهده می کنید که به سرعت از رده خارج می شوند و تمام دشمنان بازی همین است.  

بهترین اتفاق در بازی این است که شما با فرد دیگری بازی را به صورت آنلاین انجام دهید که در آن حداقل شما همکاری دارید که می توانید به گفت و گو با او بپردازید ، در مسیر یابی کمک هم کنید و در زمانی که نیاز به کمک دارید به کمک شما آید. این بهترین بخش بازی است در صورتی که این لذت نیز موقتی است.

  Bravo Team شما را در فضای بزرگی قرار داده آنگاه دشمنان به صورت موج موج به سمت شما حمله ور می شوند و سبب می شود که مدت زمان کوتاه بازی برای شما طئلانی به نظر برسد. Bravo Team بازی است که در اجرای ایده هایی که سال ها مورد آزمایش قرار گرفته اند حتی در VR شکست می خورد.   

Bravo Team