42 Views
2018 Mar 25entertainmentGaming
img

زمانی که بازی Crash Bandicoot در دهه 90 میلادی منتشر شد مذت زمان زیادی طول نکشید تا این بازی تبدیل به یکی از معروف ترین بازی های PlayStation تبدیل شود. این بازی هیچ گاه به اندازه ی بازی های Mario و Sonic محبوب نشد ، اما این بازی به دلیل پلتفرم جذاب و محیط های زیبا و صدا گذاری های جالب به مخاطبان رابطه ی خوبی برقرار کرده بود و برخلاف بازی های هم زمانش مثل Mario و Sonic ، این بازی از همان ابتدا در حالت سه بعدی منتشر شد و بعد ها بازی های دیگر از آن تقلید کردند.  

حال با عرضه ی مجموعه ی N. Sane Trilogy ، ما این شانس را داریم تا سه نسخه ی ابتدایی این مجموعه را کیفیتی بهتر ولی با همان داستان و روایت بازی کنیم. در این مجموعه سه نسخه ی Crash Bandicoot ، Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot: Warped هستند. شخصیت ها همراه با محیط ارتقا یافته و از کیفیت بهتری برخوردار هستند و واقع گرایانه تر به نظر می رسند. سیستم نور پردازی جدیدی اضافه شده که سبب بهتر شدن بازی شده است. 

بسیار آسان است که به این بازی ها نگاه کنید و از تغییراتی که در آن های ایجاد شده است تشکر کنید ، اما در واقع این بازی ها مخالف احساسات شما خواهند بود. آن ها با وجود اینکه ظاهری تازه دارند اما قدیمی مانده اند ، ترجیح می دهند که از مسیر های تعیین شده حرکت کنند و سرشان به کار خودشان گرم باشد. بسیاری از موانع در بازی بیهوده هستند ، تسلیحات برای موفقیت و ضربه های مرگبار همگی بی کاربرد هستند. شما می توانید با دسته ی آنالوگ به بازی بپردازید که تجربه ی جدیدی است.


  تمامی مرحله های بازی لذت بخش نیستند ؛ با این حال ،  در اکثر آن ها N. Sane Trilogy به شما یک چالش نسبتا ساده و لذت بخش ارائه می کند. شما می توانید به سادگی در چندین مرحله به پرواز در آیید ، از دیوار بزرگ چین می گذرید ، همچنین در بازی چندین مرحله وجود دارد که از تخته سنگ معروف Indiana Jones: Raiders of the Lost Ark عبور می کنید.

  آنطور که همه می گویند کراش همانطور که همیشه یک بازی لذت بخش و چالش انگیز بوده که شما با گذر از یک مرحله به مرحله ی بعدی هدایت می شوید تا دوباره با دیگران به مسابقه بپردازید و آنان را شکست بدهید ؛ این مجموعه هم دارای تمام این ویژگی ها است که احساس لذت بخش و آشنا بودنی به شما می دهد. این بازی هرچقدر هم به نورپردازی و محیط های خود برسد و آن ها را جذاب تر کند و انیمیشن های جالب به آن اضافه کنند باز ممکن است پس از این مدت طولانی برای بعضی از افراد به همان زیبایی و تازگی گذشته نمی باشد. ضمن اینکه اگر کسی این بازی را برای اولین بار اجرا کند ممکن است آن ها را بیهوده و مسخره تلقی کند ، دلیل آن هم این است که این بازی مربوط به 20 سال قبل است.   

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy