67 Views
2018 May 14entertainmentGaming
img

در بازی Destiny 2 تلاش شده است تا بازیکنان برای مدتی بر روی این بازی سرمایه گذاری کنند. با ورود به بخش دوم توسعه این سوال پیش می آید که ای نسخه سبب می شود تا افراد به این بازی بازگردند. در این توسعه بیشتر به بازیکنان برجسته و با قدرت پرداخته شده است از جمله ایجاد مرحله های آخر سخت تری که نیازمند فعالیت های بیشتر و آرام تری می باشد ؛ شما نیاز به امتیازات بسیاری دارید تا به آن مرحله برسید. اگر شما به همچین مواردی علاقه ندارید پس باید بدانید که در این نسخه علاوه بر Destiny 2 قدیمی هیچ ویژگی جدیدی برای شما وجود ندارد.  

در نسخه Warmind چندین ماموریت وجود دارد و حدود یک ساعت و نیم وقت می برد تا شما آنان را به اتمام برسانید. اگر شما از زمان نسخه ی Curse of Osiris دیگر هیچ نسخه ای از Destiny 2 را بازی نکرده اید باید بدانید که به راحتی می توانید داستان این نسخه را متوجه شوید. من با قدرت 310 بازی را آغاز کردم و با انجام برخی از ماموریت های کوتاه سطح خود را نگه داشته و ارتقا دادم. این یکی از لذت بخش ترین تغییراتی است که تا به حال در Destiny ایجاد شده است. 

همانند بسیاری از فعالیت های در Destiny 2 ، در نسخه Warmind توضیحات به حد کافی بوده تا تا شما را متوجه مبارزه با دشمنان کرده و بقیه مراحل را به اختیار خوده شما می گذارد. این بسیار خوب است اما گاهی اوقات بخش هایی که به نظر بسیار مهم می آیند تنها در جملات مختصر و کوتاهی بیان می شوند. منحصرا بسیاری از سلاح ها و امکانات و شخصیت ها در بازی بسیار جذاب می باشند و شما را سرگرم خواهند کرد ، از جمله می توان به نیزه Valkyrie ، شخصیت جدید Ana Bray اشاره کرد.  

دو تا از ماموریت های داستانی بازی به طور ناامید کننده ای سبب افت کیفیت بازی می شوند. در این دو مرحله شما با چالش های سختی رو به رو شده و نیازمند تلاش های بسیاری می باشند و در نهایت به شما پاداش مناسبی داده نمی شود.  


مقصد جدید شما که بخشی یخ زده از مریخ می باشد در حد و اندازه ی Io می باشد. در این منطقه علاوه بر ماجراجویی های جدید و نقاط از دست رفته ، رمز و راز های بسیاری وجود دارد که به شکل گره ای دنباله ی هم هستند. در انتهای این مراحل شما با Raid Lair رو به رو شده که شکست دادن آن تنها مختص بازیکنانی است که به بازی اعتیاد داشته تا برای شکست دادن آن وقت گذاشته و مدتی سرگرم شوند.  

با این حال اگر شما علاقه ای به افزایش سطح خود و انجام تمامی مراحل بازی ندارید ، Warmind چیز جدیدی برای ارائه به شما ندارد ، یعنی تنها دلیل شما برای انجام بازی افزایش سطح خود می باشد.  


Destiny 2 Warmind