22 Views
2018 Mar 23entertainmentGaming
img

Pikachu  به طور کلی خیلی بامزه و مقداری مبهم است ، اما در نسخه Detective  به نوعی است که در هیچ یک از سری های پیشین ندیده اید. Detective Pikachu با انتظارات شما از آنچه که Pikachu  باید باشد بازی می کند ، بازی سبب لذت بردن بسیار شما از یک موجود عجیب کوچک سخنگو که رفتارهایی شبیه به انسان دارد ، می شود. Detective Pikachu چه شخصیت و چه بازی پر از شخصیت های متفاوت و رمز و راز است که سبب می شود بازی معمایی جذابی فراتر از آنچه که انتظار دارید به وجود آید.

  شما در نقش Tim Goodman ، کسی که به دنبال پدرش ، Harry که در یک تصادف گم شده است ،  تازگی به شهر Ryme  آمده است. البته که ستاره ی بازی Detective Pikachu است و شما او را سریعا ملاقات می کنید و شما تنها انسانی هستید که می توانید او را درک کنید. او همانند یک کارآگاه 50 ساله و قدیمی در شهر نیویورک به نظر می رسد. او گاهی اوقات با پرش های کوتاه و صدایی شبیه به Hey از خود در می آورد تا توجه شما را به خودش جلب کند. گاهی اوقات او به شما نکته هایی را گوشزد می کند که نیازی به آن ها ندارید. رفتار های خیابانی و عجیب و غریب او هرگز قدیمی نمی شود و در تمامی لحظه ها رفتارش جذاب است.

  شما پس از گذر زمان کمی متوجه می شوید که Pikachu ، Pokemon همکار پدرتان بوده است که پس از تصادف خاطره هایش را از دست داده است ، اما او هنوز با توانایی های کارآگاهی اش می تواند شما را در فهمیدن راز یاری کند. باز در کل یک ساختار کارآگاهی را دنبال می کند ، اما لحن تلخ بازی می تواند سبب کاهش جذابیت بازی شود ، اما معماهای بازی به اندازه ی کافی جذاب است تا سرعت بازی حفظ گردد.  


وظیفه شما این است که با مردم صحبت کنید و تا جایی که می توانید به جمع آوری مدارک بپردازید تا بتوانید هر مورد را حل کنید ؛ هرگاه لازم شد تا با شاهد های Pokemon صحبت کنید ، Pikachu به ترجمه سوالات شما می پردازد. Pikachu در بسیاری از موارد به شما کمک می کند ، هدایت کردن به سمت سوالاتی که باید جواب آن ها را بیابید و از بهترین تئوری های شما حمایت می کند. در اصل هیچ راهی برای شکست خوردن شما وجود ندارد و تا زمانی که به صحبت با مردم پرداخته و اطلاعات جمع آوری می کنید ، قطعه های لازم برای حل معما در اختیارتان قرار می گیرند.

  شما تا زمانی که تمام شواهد را پیدا نکرده اید نمی توانید به معما های بعدی بروید ؛ گاهی اوقات من جواب معما ها را می دانستم و شخص مجرم را شناسایی کرده بودم اما تا زمانی که تمام شواهد پیدا نشده بودند و با تمام افراد صحبت نکرده بودم نمی توانستم مرحله را پشت سر بگذارم. 

شخصیت Pikachu به خودی خود بسیار جذاب است ، اما Pokemon های دیگر نیز به نوبه ی خود سرگرم کننده هستند. هر کدام زیرنویس مخصوص به خود را دارند و به طور معمول چیز های جالبی برای گفتن دارند حتی اگر به حل معما کمکی نکنند.   

Detective Pikachu