45 Views
2018 Mar 18entertainmentGaming
img

 بازی Rise of the Necromancer یک کلاس شخصیتی فانتزی جذابی در Diablo III دوران تاریک ایجاد می کند که مرگ را به اندازه ی Alice Cooper دوست دارد. به همین ترتیب این محتوای قابل دانلود یک دلیل قانع کننده برای طرفداران پر و پا قرص این کمپانی و مجموعه می باشد تا به بازی را دوباره بررسی کنند ، حتی این فایل دارای راهنمایی هایی هست که که تازه واردان سریعتر به آن عادت کنند و یکی از بهترین بازی های تمام دوران در سبک نقش آفرینی را تجربه کنند. نکته ی قابل توجه این است که شما در اینجا بخش این ساحره جدید و ابزار کشتارش را دریافت می کنید.

  با این حال زمانی که به عنوان جادوگر جدید در حال نقش آفرینی هستید راه های جدیدی برای تجربه ی Diablo III در اختیار شما می گذارد در حالی که یکی از شخصیت های دوست داشتنی Diablo II احیا شده و دوباره وارد جریان های بازی می گردد. این ساحره جدید به معنای واقعی کلمه به شما قدرت و امکاناتی برای تخریب و ویران کردن می دهد. به محض شروع ماجراجویی هایتان شما دسته ای از مبارزان اسکلت در اختیار خواهید داشت ، هنگامی که شما مشغول انجام کارهای دیگر بوده و یا از پس دشمنان بر نمی آیید آنان به تیکه تیکه کردن آنان از طریق قابلیت انفجاری خود خواهند داشت. شما می توانید مجموعه از انفاجار ها را به وجود آورده و بسیاری از افراد را از بین ببرید.

  این ساحره علاوه بر مهارت انفجار توانایی های دیگری را دارد ؛ طیف گسترده ای از امکانات مختلف را در اختیار  بازیکنان با سبک های متفاوت قرار می دهد. شما می توانید گروه اسکلت یاد شده را احضار کرده و روح ها به انجام کارهای سنگین پرداخته هنگامی که از قابلیت Siphon Blood برای کاهش سلامتی دشمنان و افزایش سلامتی خود استفاده می کنید. شما می توانید به طور محکم وارد مبارزات شده و یا قدمی به عقب برداشته و به تکان دادن داس وحشتناک خود بپردازید.


  به طور کلی این یک مجموعه شخصیت عالی می باشد که در تعریف آن به جزئیات پرداخته شده است. ممکن است این کلاس باعث ایجاد این نگرانی شود که این مجموعه از بقیه ی شخصیت های بازی برتر باشد ؛ اما با توجه به شناخت بازکنان از مجموعه ها و قابلیت های آنان سبب می شود تا این نگرانی برطرف گردد. در ارائه گرافیکی بازی نیز بسیار خوب عمل کرده اند و ما تعادل مناسبی را در استفاده از نمایش های کارتونی و تم های تیره و خون می بینیم. 

اما این هنوز یک مجموعه ای از شخصیت می باشد. برخلاف عنوان ، Rise of the Necromancer هیچ مرحله یا بخش یا خط داستانی جدیدی را معرفی نمی کند. اسم بازی مقداری گمراه کننده است و سبب می شود شما انتظارات بیشتری داشته باشید. با توجه به قیمت 15 دلاری آن نیز شما حق این تصور را دارید. یکی از دلایل خرید DLC  این است که شما علاوه بر نقش های جدید ، مرحله ها و خط داستانی جدیدی به بازی اضافه می شود. 

اگر بحث قیمتی Rise of the Necromancer نبود قطعا می توانستیم این بازی را به همه ی افراد چه کسانی که طرفدار قدیمی این سری هستند یا حتی افرادی که علاقه ی کمی به بازی های نقش آفرینی مزدوی و کشتار دارند توصیه کنیم. به هر حال این یک مجموعه شخصیتی عالی است ، که یکی از لذت بخش ترین کلاس های بازی حال حاظر می باشد.   

Diablo III

Diablo III: Rise of the Necromancer