51 Views
2018 Mar 11entertainmentGaming
img

در اوسط بخش داستانی Divinity: Original Sin II از من درخواست شد که از مزرعه خانوادگی به اسم Gareth دیدن کنم. زمانی که من رسیدم او را در حال عزاداری برای قتل والدین اش دیدم و از من درخواست کرد که در گرفتن انتقام از او کمک بگیرم. این یک بازی نقش آفرینی بسیار عالی می باشد.

  اما زمانی که من برای پیدا کردن قاتلان به درون مزرعه رفتم افراد از ورود من به داخل محوطه جلوگیری کردند. من تلاش کردم تا ذهن آنان را با مهارت ترغیب در طول صحبت ها تغییر دهم. شانسی نداشتم. تنها راه کشتن آن ها بود ؛ پس من آن ها را به قتل رساندم. هنگامی که داشتم به داخل مزرعه می رفتم و از روی جسد آنان عبور می کردم ؛ متوجه شدم که درون بدن ها افراد بی گناهی بوده اند. راهی برای آزادی آنان از اسارت ذهنی جادویی وجود نداشت. سپس در مسیر نامه ای عاشقانه به یکی از محاظینی که جلوی من را گرفته بودند پیدا کردم.  

سلام گناه. مدت زمان زیادی طول کشید تا من بر این حس بد کشتن این افراد غلبه کنم. بخشی از من می می خواست ذخیره ای داشته بودم و آن را اجرا می کردم. اما قربانیان من مرده بودند. رفتن به گذشته و گرفتن جلوی خودم از انجام این کار خون را از دستان من پاک نمی کند. در نهایت من به جلو حرکت کردم و به سراغ قتل افراد بیشتری با شیوه های دلخراش تری پرداختم. با این وجود من هرگز این صحنه ی مزرعه را فراموش نکردم. زیرا لحظه ی بود که پاکی من از دست رفت و چشمان من به حقیقت این موضوع و تاثیر آن باز شد.

  من نمی دانم که تا به حال بازی به این همه احساسی انجام داده ام یا نه. Larian یکی از حماسی ترین بازی های تمام دوران را طراحی کرده است. انتخاب های معنی دار ، نوشته های عالی و عملکرد ها فوق العاده و صدا گذاری جذاب باعث ساخت یک دنیای جدید شده است. موتور مبارزات بسیار با جزئیات و آزاد طراحی شده که سبب می شود مبارزات تکنیکی جذابی در انتظارتان باشد.  


داستان بازی با شما و دیگر هم تیمی هایتان آغاز می شود. می توانید بازی را به صورت تیم های چهار نفره یا به صورت تک نفره انجام دهید. شما به زندان Fort Joy همراه با محافظ هایی که بر گردنتان بسته شده است ارسال می شوید. شما متوجه می شوید سرنوشت اتفاقات دیگری برای رقم زندن زندگی شما در نظر گرفته است.  

ماموریت های عالی نیستند. سیستم ردیابی مسافرت ها آنقدر قوی نیست که هر تعداد مسافرت یا هر زمانی که می خواهید بروید در دسترس باشد. شما نمی توانید به جست و جوی آن بپردازید حتی کلمات اصلی نیز به طور پراکنده در متن حضور ندارند.

  علاوه بر حالت تک نفره داستانی گران می توانید با دوستانتان به طور همزمان بازی کنید یا از بخش کاغذ و قلم استفاده نمایید که در بسیاری از مواقع از حالت داستانی بازی نیز بیشتر طول می کشد. این یکی از بهترین بخش هایی است که شما با دوستانتان به صورت آنلاین بازی کرده اید ؛ که از داستان بازی استفاده کرده و شما را مجبور به همکاری تیمی در مبارزات کرده و شما را به ماجراجویی چالش برانگیزی دعوت می نماید.  

Divinity: Original Sin II یکی از بهترین بازی ها در زمینه نقش آفرینی های ساخته شده است. دنیای فانتزی و پر احساسی را به وجود می آورد که شما نمی توانید آن را تصور کنید و به خاطر مبارزات تاکتیکی درخشانش می توان لقب بهترین بازی RPG  امسال را به این بازی داد.   

Divinity: Original Sin II