20 Views
2018 Mar 10entertainmentGaming
img

به عنوان یک بازی بزرگ نقش آفرینی  Elex جاه طلبی بزرگی دارد. جهان Magalan یک مکان زیبا و جذاب است که مدت 150 سال از زمان برخورد ستاره دنباله دار گذشته و در حال بازسازی خود است. این جهان آخرت مورد علاقه شما نمی باشد ، نشانه هایی از دوباره جوانه زدن گیاهان به چشم می آید که کمی ترسناک است ؛ سطح کوهستان ها اغوا کننده بوده و گاهی سبب به دردسر افتادن شما می گردد. اما با این حال وجود داستان بی ربط ، کنترل کننده های بدون واکنش مناسب ، سیستم مبارزه ناامید کننده که به طور پیوسته گیر می کند به شما بخش داستانی 30 ساعته را معرفی می کند.

  شما به عنوان Jax که یک فرمانده قبلی که از فرقه Alb  به شدت می ترسد. Alb برای اعتیادشان به Elex شناخته می شوند که از زمان برخورد این ماده از زمین نشت می کند ؛ که سبب می شود آنان بسیار قوی شده و از احساسات خالی گردند و از آنان سرباز هایی عالی می سازد. که وابستگی کاملی به رهبر خود یعنی  Hybrid دارند و به دنبال انجام دستور رهبر خود برای بدست گرفتن کنترل تمامی  Elex در جهان هستند. بنابراین آنان شروع به تسخیر سیاره ، مبارزه با دیگر جناح ها و ایجاد دستگاه های غول پیکر برای استخراج  Elex از زمین هستند.  

دستورهای Alb مبنی بر کشتن فرد شکست خورده در ماموریت ها است ؛ اتفاقات به نوعی در نظر گرفته شده اند که Jax شکست بخورد و پس از شکست خوردنش یکی از فرماندهان او را رها می کند تا بمیرد. اما او پس از چند ساعتی بلند شده ، زره هایش به سرقت رفته است و باقی مانده Elex از بدنش خارج شده است. او به دنبال مکان جدیدی برای زندگی می گردد. داستان بازی توانایی های خوبی برای پرداختن و ساخته شدن دارد اما به خوبی تنظیم نشده است. شما می توانید توانایی های مختلف و منحصر به فرد مانند اجرای جادو یا کنترل ذهن از طریق صحبت کردن را از جناح های متفاوت یاد بگیرید. 


شما همواره در بازی احساس می کنید که زیر سطح مناسب قرار دارید و در مبارزه ها نیاز به تجهیزات بیشتری برای مقابله با مثل با دشمنان نیاز دارید. تلاش برای اجتناب از مبارزات نیز کارگر نیست چون شما گاهی مجبور هستید به مبارزه بپردازید. احساس در زیر سطح متوسط قرار داشتن مشکل اصلی نیست ؛ مشکل اصلی این است که شما هیچ راهی برای فرار از آن وجود ندارد. هرگاه که من سلاح جدید و قوی تری پیدا می کردم و من تلاش می کردم به آن مجهز شوم ، تنها به دلیل فقدان مهارت های لازم رد می شدم.  برخی از مبارزات در سطح بین المللی جذاب بوده و به دلیل گفت و گو ها سرگرم کننده به نظر می رسد. اما از طریق داستان بازی نمی توان فهمید که کدام اتفاق مهم و قابل توجه بوده است. 

دنیای Elex بدون شک جذاب می باشد اما لحظات مناسب در میان مشکلات سیستمی و طراحی نا مناسب پخش شده است. بازی به شما یک طراحی فوق العاده ی دنیا که پایه آن نقش آفرینی است که می توان گفت در تمامی زمینه ها به شکست می خورد. برای یک بازی که شما باید در آن همواره پیشرفت کنید باید داستان های مناسبی شما را حرکت دهد که این بازی همواره در این لحظات دچار مشکل شده و به هدف خود نمی رسد.   

Elex