22 Views
2018 Apr 11entertainmentGaming
img

نگذارید که برچسب های بازی شما را گول بزنند و فکر کنید که با یک بازی تمام عیار مواجه هستید. هیچ چیزی در بازی وجود ندارد و کمترین شباهتی نیز به تریلر بازی ندارد.

  کیفیت بازی بسیار پایین و ناامید کننده است و تجربه ی مناسبی از لحظات را به اشتراک نمی گذارد. به عنوان یک جنگجو که توانایی بالا رفتن از دیوار ها ، اوج گرفتن در هوا و استفاده از قدرت های خارق العاده را دارد ، شما باید به مبارزه با غول ها بلند و عظیم الجثه ای بپردازید. برای از بین بردن آن ها نیاز دارید تا خود را با تجهیزات مناسبی آماده کنید و انرژی لازم برای ایجاد ضربه های اساسی فراهم سازید ؛ در نهایت ضربه خود را در پشت گردن آنان فرو کنید. بله ، این به وضوح از از انیمه Attack on Titan الهام گرفته شده است و شما باید با وسیله ای شبیه به شلاق و به کمک حلقه هایی به آن نقطه برسید.

  حرکت کردن در طول یک شهر برای رسیدن به نقطه ای خاص با استفاده از توانایی ها و قدرت های خود برای اینکه در هوا حرکت کنید و برخوردی با زمین نداشته باشید می تواند لذت بخش باشد. در اویل بازی که شما در حال یادگیری می باشید و به مبارزه با غول های بزرگ تازه ای می پردازید بسیار جالب است اما بازی به سرعت فوق العاده تکراری می گردد و حتی در ساختن امید برای ادامه ی بازی شکست می خورد.

  هیجانی که در ابتدای بازی در مبارزه با غول ها دارید به سرعت از بین می رود ، تغییراتی که در نحوه ی مبارزه در طول بازی رخ می دهد هیچ تاثیری در افزایش کیفیت مبارزه ها ندارد. برای رسیدن به بالای غول ها در اکثر مواقع باید یکی از پاهایش را قطع کنید تا بتوانید راحت تر بالا بروید ، برخی از غول ها در بدنشان قسمت هایی دارند که می توانید با شلاق خود به آنان وصل شده و بالا بروید. بازی اشتباهات بسیاری در جهت گیری و پرش خودکار دارد و شما را به مسیر های اشتباهی می فرستد.


  داستان مراحلی که در طول بازی می گذرانید در ابتدا و انتهای هر قسمت در قالب گفت و گویی بیان می شود. در هر دو حالت بازی ایستاده می شود و یک بخش بسیار کوچک ظاهر می شود که به سختی در آن دو خط جا می گیرد و صدایی قدیمی با سرعتی شبیه به حلزون شروع به خواندن این متن ها می کند ، به سرعت دکمه رد کردن تصاویر و گفت و گو بهترین دوست شما می گردد.

  بازی چندین و چند بار درگیر زمان می شود. دیدن ایده های خوبی که در زیر ماموریت های تکراری و داستان بی پایه و اساس بسیار ناامید کننده می باشد. با یک ساعت بازی کردن می توان گفت شما قسمت اعظم بازی را تجربه کرده اید ، بقیه بازی نیز به همین منوال می باشد. این یک بازی یکنواخت و ضعیف است که ارزش خرید ندارد.   

Extinction