30 Views
2018 Mar 02entertainmentGaming
img

در بازی Forza Motorsport 7  شما لذت رانندگی با ماشین های مورد علاقه تان در مسیر های دوست داشتنی با لذت کشف در هم آمیخته می شود. این بازی درباره ی ماشین های اسپرتی است که قیمت آنان بسیار بالاتر از توانایی شما در زندگی واقعی است ، در حالی که ماشین هایی همانند Mazda RX-8 و Infinity Q60 نیز در بازی حضور دارند. رانندگی لذت بخش و سرعت بالا در مسیرهایی که بی نهایت بار آنان را در گذشته طی کرده اید و هنوز هم نکته های برای کشف شدن دارد بسیار هیجان انگیز است.

  اولین نکته ای بازی که متوجه آن خواهید شد جلوه های متفاوتی است که تنها در بازی های کمی به کار رفته است ، این جلوه های باعث زیباتر شدن بازی شده اند. Forza 7 مقدار بسیار کمی در باره ی ماشین ها توضیح می دهد و می گذارد هر ماشین با ویژگی های اش به معرفی خودش بپردازد. این حرکت از برخی جهات بسیار خوب می باشد ، به خصوص زمانی که شما تنها می خواهید مسابقه دهید. 

در حالت داستانی شما تشویق می شوید تا در عرصه ی گسترده ای از مسابقات که شامل 6 سری می شود به رقابت بپردازید. از آنجایی که برای قهرمان شدن نیاز ندارید تا در همه ی مسابقات برنده شوید  ، انعطاف پذیری بازی به شما اجازه می دهد تا به مسابقه با ماشین هایی که بیشتر به آنان عاده کرده اید را می دهد. 

حتی پس از اینکه به جایزه ی نهایی بازی رسیدید ، هنوز تلاش برای ساخت یک مجموعه قابل احترامی از اتومبیل ها ادامه دارد. همانند گذشته بازه ی وسیعی از خودرو ها در بازی وجود دارد که می توانید به باز کردن آنان بپردازید خودرو هایی جدیدی همانند مدل جدید Nissan GT-R و یا خودروهای قدیمی مثل Pacer X .

 

مسابقات در Forza 7 حالت های متفاوتی دارد. در حالت آنلاین شما غریبه های بسیاری را پیدا می کنید که به همان اندازه ی که خشونت دارند بی احتیاط نیز هستند. بهترین امید شما برای برنده شدن این است که نزدیک به خط شروع قرار گیرید. البته راه حل جایگزین نیز وجود دارد ، برگزاری مسابقه ای خصوصی که بهترین حالت آن زمانی است که حداکثر ظرفیت 24 نفر آن پر شده باشد تا مسابقه ای عادلانه و به دور از تصادفات برگزار کنید.  

همانند نسخه های قبلی ، نقطه قوت Forza 7 تنوع تجربه رانندگی است که اکثر آنان در مسیر های دایره ای رخ می دهد.  چالش هدایت کردن Mini Cooper در ترافیک با سرعت 45 مایل بر ساعت به همان سختی پیدا کردن بهترین مسیر در پیست دایره ای دبی است. همه ی این لحظات به وسیله 122 آهنگ زیبا که در 32 مکان بازی تقسیم شده است ارزشمند تر و جذاب تر می شوند.  

از زمان اجرای  Forza 7 و حدود 12 ساعت بازی کردن ، تلاقی محیط جذاب بازی و سیستم رانندگی جالب بر من تاثیر زیادی گذاشت. این بازی بسیار الهام بخش بوده ، تنوع زیادی دارد و انعطاف پذیری قابل قبولی دارد. این نسخه نسبت به Forza 6 شما لیست کاملی از مدل ها نداشته با این وجود کاری می کند که شما زود به زود قصد بازی کردن داشته باشید. توانایی کنترل آب و هوا راه مناسبی برای کمبود حالت زامبی و Toyota MR2  است.  

Forza Motorsport 7

Forza 7