116 Views
2018 May 19entertainmentGaming
img

بازی Hyrule Warriors بسیار زیبا بوده و پر از بی نظمی های جذاب می باشد. این بازی تمامی هیولاهای براق تخیلی و شخصیت های جالبی که از سری Zelda  انتظار دارید (برخی از آنان را حتی تصور هم نکرده اید) در درون خود جای داده است. در این بازی شما به جای اینکه به حل معماهای پر جزئیات و انجام ماموریت های فرعی مشغول شوید ؛ شما تنها باید یک کار انجام دهید و آن هم سر و کله زدن با هیولاها است.  

این کار نباید برای اکثر بازیکنان چیز جدیدی باشد ، از آنجا که نسخه اصلی بازی در سال 2014 عرضه شده است اما حال در این نسخه که برای کنسول Nintendo Switch انتشار یافته است داری تمامی شخصیت های اضافی و ابزار هایی موجود در نسخه DLC است به علاوه شامل برخی از لباس های اضافه شده و همچنین محتوای نسخه 3DS می باشد. ویژگی های یاد شده تاثیر بسیاری در زیبا سازی بازی دارند اما اصل بازی همان است که بوده و دستخوش هیچ تغییری نشده است.  

برای کسانی که با بازی آشنایی ندارند باید عنوان شود که Dynasty Warriors یک بازی تاکتیکی اکشن است که شما را مدیریت ارتش و کنترل کردن بخش های خاصی مشول می کند. در عین حال شما می توانید خود را به عنوان یک نیمه خدا به طور مستقیم وارد مبارزات کنید. این به شما اجازه می دهد تا فشار مبارزات را کنترل کنید  دقیقا همانند وزیر در شطرنج. شما باید به گونه ای مبارزات در حال حاظر و حرکت های تاکتیکی آینده را برنامه ریزی کنید که بیشترین موفقیت را کسب کنید.  


بازی در این قسمت با شما سرسختانه برخورد می کند و با ایجاد هدف های کوتاه مدت و ماموریت ها اهداف شما را به چالش می کشد و با ایجاد تصمیمات دشوار شما را در بهترین حالت خود نگه می دارد. 

تنها مشکلی که شما در بازی می توانید بیابید این است که حملات کوبنده آن و سیستم مبارزه ی آن به خوبی سری اصلی Zelda نیست. زمانی که یک بازی spin-off سبب می شود تا شما چیزی بیشتر از بازی اصلی بخواهید به این معناست که سازندگان بازی به موفقیت رسیده اند.  

کسانی که قبلا بازی را تجربه کرده اند و می خواهند حس گذشته خود را کسب کنند باید بدانند که در بازی چیز جدیدی برای آنان وجود ندارد و بیشتر قسمت ها برای آن ها تکراری خواهد بود. اما برای تازه واردان ، یک بازی جادویی لذت بخش و بسیار جدید را تجربه خواهند کرد که آن ها را به سمت سری Zelda سوق خواهد داد  و در نهایت با هزاران هیولا و حملات جذاب جادویی مواجه خواهند شد.  


Hyrule Warriors