438 Views
img

تاریخ انتشار بازی اکشن نقش آفرینی Kingdom Come: Deliverance ، سیزدهم فوریه (24/11/96) می باشد اما این مانع فروش زودتر از موعد خرده فروشی ها نگردیده است. همانند بسیاری از بازی های روز دنیا ما به نصب پچ بازی پرداختیم ؛ که حجم آن 23 گیگ بود. این پچ باعث افزایش کل حجم بازی به حدود 46 گیگ می شود.

در کنار آپدیت کردن بازی به نسخه 1.01 ما شاهد بسیاری از پیشرفت ها می باشیم. این پیشرفت ها شامل انیمیشن گفت و گو های بهتر ، استفاده از یک رابط کاربری پیشرفته تر ، رفع مشکلات مبارزات و تنظیمات صدای بهتری می باشد. ما بازی را هم قبل از آپدیت و هم بعد از آن بر روی کنسول PS4 Pro اجرا کردیم. بدون هیچ اضافه گویی ، تفاوت ها بسیار قابل احساس بودند و انجام این بروزرسانی ضروری است.

لیست تغییرات را در پایین مشاهده می کنید :با این وجود توسعه دهندگان بازی (Warhorse Studios) دلیل این که چرا حجم بازی فراتر از انتظار شما است را توضیح داده اند.

سخنان Martin Klima تهیه کنند اجرایی  Warhorse Studios : "چندین سال پس از حالت آزمایشی بازی ما به زودی انتشار خواهد یافت. با این وجود وظیفه سنگین بر عهده ی تیم کوچک ما بود و حداکثر تلاش خود را برای رساندن به موقع بازی که مطابق استاندار های ما باشد را انجام دادیم. قبل از انجام هیچ بحثی تمامی افراد شرکت از تمامی کسانی که در این مدت پشت ما بودند و در تحقق رساندن این رویا که این یک بازی منحصر به فرد و تجربه خاصی در سبک  RPG  خواهد بود تشکر می کنم. "

" واقعیت تولید و توسعه بازی این است که نسخه نهایی بازی باید زودتر از زمان انتشار بازی به اتمام رسیده باشد. ما می توانیم از این مدت برای استراحت  و یا اضافه کردن تنظیمات اضافی و فروش آنان به عنوان DLC اقدام کنیم. اما ما همچنان به کار کردن بر روی بازی تا قبل از انتشار پرداختیم. نتیجه مشخص است ؛ اعمال حرکات واقعی تر ، افزایش سرعت اجرای بازی و در تمامی قسمت های بازی  پیشرفت داشتیم. این ویژگی ها نیازمند این است که داده های قدیمی بازی با داده های جدید تعویض شود که این ویژگی ها در قالب پچ عرضه شد. که حجم زیاد باعث طولانی شدن زمان دانلود می شود که این اتفاق باعث شرمساری ما است. اما ما همچنان اعتقاد داریم که پس از چهار سال صبر کردن ارزش دارد که یک روز دیگر هم برای این پچ زمان صرف کنید. به من اعتماد کنید شما تجربه فوق العاده ای که لیاقت آن را دارید کسب خواهید کرد. "


مدیر ارشد بازاریابی و روابط عمومی شرکت در پستی اعلام کرد که : " به من اجازه دهید قبل از اینکه این شایعات باعث نتیجه گیری و سواستفاده برخی از افراد به آن پایان دهم. اینطور که به من گفته شده است با کارکرد موتور بازی ، کل بازی را به طور جداگانه در فایل های PKG یا ISO با حجم 2 گیگابات قرار می دهد. اگر شما حتی یک فایل متنی یک کیلو بایتی هم از این 2 گیگ اطلاعات حذف کنید مجبور به دوباره بارگذاری کل این اطلاعات خواهید شد.  همانطور که در گذشته گفته شده این یک بروزرسانی اصلی می باشد که تمامی قسمت های بازی تاثیر می گذارد و بر تمامی این 2 گیگ اطلاعات را در بر می گیرد. به خصوص که شما نیاز به دانلود دوباره بازی برای جایگزینی فایل های موجود خواهید داشت. "

در انتهای پست او مشخص کرد که حجم نهایی بازی برای کسانی که نسخه دیجیتالی یا دیسکی بازی را بخرند یکسان خواهد بود.

Kingdom Come: Deliverance

Deliverance

Kingdom Come