22 Views
2018 Mar 05entertainmentGaming
img

در بسیاری از راه ها L.A. Noire: The VR Case Files تجربه جدیدی با توجه به ویژگی های محیط به شما می دهد. با وجود طول کوتاه بازی شما حس می کنید که شرکت Rockstar انرژی بسیاری برای بازی صرف کرده است. این بازی قطعا مشکلات خود را دارد اما به خوبی مشخص می کند که یک پورت VR چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

  شما به عنوان کارگاه آشنای Cole Phelps به حل معماهای متفاوت می پردازید که اکثر آنان جنایات بی ربط به دهه 40 لس آنجلس می باشد. شاید بزگترین تفاوت The VR Case Files این است که تنها هفت مرحله دارد ، که شما را بین 6 تا 8 ساعت مشغول نگه می دارد. این بسیار پایینتر از 21 پرونده مربوط به بازی اصلی است. اگر شما قبلا این بازی را تجربه نکرده اید ، این که در هر پرونده همکار جدیدی را بدون هیچ پس زمینه ای مشاهده می کنید گیج کننده خواهد بود.صحبت کردن با دیگر شخصیت های بازی هنوز بخش اعظمی از بازی را در برگرفته است اما شما نیاز دارید که در طول شهر نیز حرکت کنید.

  The VR Case Files به طور کامل بازسازی شده است و شما می توانید تقریبا هر جسمی را در بازی بردارید. این بازی در اصل برای سیستم های VR  نمی باشد اما شرکت Rockstar شما را به گونه ای قانع می کند که انگار این بازی مخصوص VR  ساخته شده است. شما می توانید بشقاب ها ، لیوان ها و اجسام دیگر را بردارید و بدون هیچ دلیلی آن ها را در مکان های دیگری قرار دهید. یکی دیگر از قسمت هایی که در بازی پیشرفت کرده است زمانی است که شما در حال بررسی جنازه ی فردی هستید تا کشف کنید چگونه مرده است. شما می توانید تمامی اجسام در اطراف را برداشته و امتحان کنید که به قتل ربطی دارند یا نه همانطور که ممکن بود در واقعیت آن ها را بردارید. این باعث می شود تا شما دید جدیدی در پیدا کردن مدارک به کار ببرید.


  با این وجود این حد از تعمالات مناسب نمی باشد. به عنوان مثال ممکن است شما مجله ای ورزشی را در یک دست گرفته و با دست دیگر شروع به ورق زدن کنید تا شاید اطلاعاتی از آن استخراج کنید. در حالی که این اتفاق مهم و قابل توجه ای که بخواهیم برای آن وقت بگذاریم آن هم در چنین بازی پرجزئیاتی شاید مهم نباشد.  

از سمت دیگر روش مبارزات بروزرسانی شده و به شما احساس فوق العاده ای را در زمینه بوکس می دهد. با استفاده از مقیاس زمین مسابقه شما می توانید در برابر مشت ها جا خالی داده و در صورت وجود موقعیت مناسب ضربه خود را وارد کنید. هنگام برخورد ضربه ها  شخصیت ها به خوبی واکنش نشان داده و شما از ضربه وارد کرده احساس رضایت می کنید.  

به طور کلی بازی از لحظات کوتاه و زیبایی ساخته شده است. به عنوان مثال هنگامی که شما در حال بازجویی از فردی هستید دفترچه کوچکی نیز در دست دیگرتان قرار دارد که تمامی اطلاعات و سرنخ های مربوط به پرونده درون آن یادداشت شده است. بر قسمت رانندگی نیز بسیار کار شده است ؛ از آنجا که بازی نقش اول است حال تمامی جزئیات داخل ماشین نیز واضح اند.

  این بازی بدون مشکل نیز نبوده. با وجد اینکه بر روی سیستم تیراندازی کار شده و شما به هیجان می آیید و مدل های تفنگ ها همانند دنیای واقعی هستند با این وجود نشانه گیری ضعیف است. با وجود اینکه 99 درصد بازی در حالت نقش اول اجرا می شود اما زمان هایی که بازی سوم شخص اجرا می شود ناراحت کننده است.  

هنگامی L.A. Noire: The VR Case Files دارای نقص های کوچکی است اما این بازی به شما احساس کارآگاه بودن واقعی را می دهد در صورتی که بازی اصلی این حس را در شما ایجاد نمی کند.   

L.A. Noire: The VR Case Files

L.A. Noire

The VR Case Files