10 Views
2018 Apr 01entertainmentGaming
img

بازی امسال سری MLB The Show ، گرافیک و مکانیک و جلوه های بصری را به سطح قابل توجه ای افزایش داده است. به روز رسانی های حاشیه ای به افزایش مود ها و برخی ویژگی های جانبی پرداخته اند ؛ اما به طور کلی بازی بیسبال ارائه شده در این بازی کیفیت قابل توجه ای را عرضه می نماید و آنچنان درخشان است که ارزش توجه دارد.

  سرگرمی و جذابیت بازی ها در جزئیات ریز و جانبی خلاصه شده است که خوشبختانه MLB The Show 18 از این ویژگی ها استفاده کرده و لحظات حساس و خارق العاده ای را به وجود آورده است. انیمیشن های جدیدی همانند " Judge's Chambers " در ورزشگاه Yankee وجود دارد. منطق تماشاگر ها نیز تغییرات قابل توجه ای کرده و زمانی که بازی در روزهای کاری هفته است و یا هر دو تیم در بیرون از خانه بازی دارند تماشاگر های کمی حضور دارند.

  شما در بازی می توانید تغییراتی را ایجاد کنید ، می خواهید چوب خود را به صورت دیگری گرفته یا تکان دهید ؟ حال شما توانایی این عمل ها را دارید و می توانید تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید ؛ حتی گاهی ممکنه است در عملکرد شما تاثیر بگذارد و گاهی ممکن است تاثیری نداشته باشد اما همواره به بهتر شدن بازی کمک می کند. حال شما می توانید عناصر پس زمینه بیشتری را تغییر دهید ، در ورزشگاه ها تغییرات بیشتری ایجاد کنید ؛ جزئیات باور نکردنی در اختیار شما هستند. در نهایت از بالا تا پایین ، MLB The Show یک بازی بیسبال عالی می باشد. 

تمام مکانیک و پایه ای بیسبال اعم از ضربه زدن ، دویدن ، پرتاب کردن و ... به شما نوعی کنترل می دهد که از یک بازی که دارای سیستم پیشرفته ای است انتظار می رود. تعهد کمپانی سونی شعبه San Diego به تعریف دوباره بازی و بهبود مکانیک بازی امسال نیز برقرار است. به طور خاص ، ضربه زدن هنوز یک چالش اساسی در بازی می باشد. نحوه ضربه زدن هیچ گاه عادلانه به نظر نمی رسد.


  در حالت سری MLB The Show 18 شما می توانید 162 بازی در طول کل فصل را انجام دهید که نسبت به نسخه های قبلی تغییری نکرده است ، قسمت آنلاین بازی حذف شده است ، یکی دیگر از قسمت هایی که به تازگی اضافه شده است بخش phases است که به شما اجازه می دهد تا روز خاصی را در فصل همانند Draft Day ،  Spring Training ، All-Star Race و  Postseason را انتخاب کنید. بخش های جدیدی اضافه شده است که به شما توانایی بهتر مدیریت کردن تیم را می دهد تا شاهد پیشروی و موفقیت آنان باشید. در کل سری  MLB The Show 18 یک تجربه عمیق باقی می ماند که به شما توانایی مدیریت تیم خود را می دهد که سبب می شود با وجود حذف شدن بخش آنلاین تجربه لذت بخشی از بازی را داشته باشید.

  در این نسخه بازی ، ستاره های بسیاری همچون Babe Ruth ، Jackie Robinson ، Nolan Ryan و  Chipper Jones وجود دارند. علاوه بر این ها بخش Diamond Dynasty ماموریت های بیشتری در اختیار شما قرار می دهد که به کمک آن می تواند آیتم های بیشتری را باز کنید.

  هیچ بازی بیسبالی تا به این حد زیبا نبوده است. با وجود کنترل های جدید و گرافیک بهتر و توجه بیشتر به جزئیات ، MLB The Show 18 قطعا برای طرفداران ارزش بسیاری خواهد داشت.   

MLB The Show 18