16 Views
2018 Mar 20entertainmentGaming
img

بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom بلند پروازانه است. این یک بازی نقش آفرینی و شخصیت پردازی است که گاهی شبیه به اداره ی یک حکومت می باشد و حتی گاهی اوقات به یک بازی استراتژی تبدیل می شود. اگرچه گاهی اوقات همه ی این قسمت ها بخشی از یک بازی واحد به نظر نمی رسند ، در Ni No Kuni 2 شما باید همواره حواستان باشد و بهترین قدم خود را در پیشروی به همراه داشته باشید. این تنظیم عجیبی است ، این یک مبارزه سخت است ؛ یک احساس رشد محسوس است که از نقش آفرینی عالی بدست می آید. در هر گوشه بازی اجزای ارزشمندی وجود دارند و به طور عمومی در طول مسیر همواره چیز هایی برای تحسین وجود دارند. این یک فانتزی آشنا بوده که گاهی اوقات ترسناک بوده و به دفعات احساس امنیت ایجاد می کند ؛ اما Ni No Kuni 2 هیچ کمبودی از لحظات جالب ندارد. 

در بازی اتفاقات جالب و متنوعی همانند اینکه در پادشاهی Evan باید منتظر جنگ هایی باشید ؛ رخ می دهد. بنابر این این باشی شما را مجبور می کند تا همواره در ذهن داشته باشید که حتی یک پادشاهی صلح آمیز نیز باید همواره مسلح و آماده باشد. Evan همانند یک شیر آرام در گوشه ای به آرامی ایستاده است و بی صبرانه برای دنیای آرامی تلاش می کند اما همواره خود را به ادوات جنگی تجهیز می کند. اما مبارزات استاندارد بسیار چشمگیر و هیجان انگیز اند که هیچ گاه درباره ی جنگی دو بار فکر نخواهید کرد و بیخیال داشتن پادشاهی صلح مند خواهید بود.  


  شما در آن واحد می توانید یک نفر را کنترل کنید ، اما با همان یک نفر به کنترل می توانید به کنترل سه اسلحه بپردازید ، مهارت های جادویی برای در نظر گرفتن دارید. شما فرصت های بسیاری دارید تا ماموریت هی متفاوتی در پایین تر از سطح خود انجام دهید و توانایی هایتان را افزایش داده تا تاثیر گذاری آن ها را در برابر یک نوع دشمن خاص افزایش دهید. هنگامی که در برابر دشمنانی که 10 تا 20 سطح از شما بالاتر هستند می توانید از طریق آمادگی های هوشمندانه و عملکرد استادانه پیروزی های باور نکردنی را به نمایش بگذارد. با توجه به این مطلب شما می توانید بر احتمال های غیرممکن فائق بیایید.

  این آسان است که تصور کنید Ni No Kuni 2 چگونه می تواند توسط شخصیت های خیره کننده اش ، داستان درگیر کننده و مبارزات واقعی اش کار کند ؛ اما تلاش Evan در راستای متحد کردن ملل های دیگر نمی باشد ، او یک پادشاهی برای ساختن دارد.

  Ni No Kuni 2 یک بازی قدرتمند بوده که راه های زیادی برای گذراندن وقت شما معرفی می کند و اگر همه ی آنان از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند به شما کمک می کنند تا درک کنید نحوه ی بازی چگونه بوده و در آینده به شما کمک خواهد کرد. این بازی پر از مبارزات عالی و لحظات هیجان آور بوده که برای شما تجربه ای از لحظات خوش رقم می زند و در انتها شما را با ذهنی تاثیر گذار از این بازی رها می کند. اگر نسخه اول را بازی نکرده اید ، این نسخه را به هیچ وجه از دست ندهید.   

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom