24 Views
2018 Mar 05entertainmentGaming
img

آیا شما می دانید که بهترین ایده چیست؟ قرار دادن 100 بازیکن در جزیره ای و از بین بردن یکدیگر برای دستیابی به مهمات و تجهیزات به امید زنده ماندن در مبارزات خونین. برای جالب تر نگه داشتن این موضوع به قرار دادن آنان در محل مبارزه ای کوچک تر که تحت تاثیر الکتریسته قرار دارد می پردازد. PlayerUnknown's Battlegrounds این گیم پلی پیش پا افتاده را به گونه ای مدیریت می کند که به بازی چند نفره جذابی تبدیل می شود. همراه با چندین متغییر که شما را برای عادت کردن به آنان به چالش می کشد ، هیچ یک از مبارزه ها شبیه به یکدیگر نیست و این دلیلی است که باعث می شود شما همواره این بازی را انجام دهید.

  این بازی اولین بازی در این زمینه نیست و با وجود نقص هایی که دارد بهترین بازی در این سبک تا به حال است. PUBG با استفاده از سیستم های مکانیکی و پیشرفته به شما اجازه می دهد که با استفاده از چرخش و طراحی های پرواز بهترین حالت خود را به نمایش بگذارید.

  چه بازی را به صورت تنها یا به صورت تیمی انجام دهید اولین مرحله بازی بسیار پر تنش می باشد. شما از یک هواپیما به بیرون می پرید و بجز لباس هایتان چیز دیگری همراه خود ندارید و حال شما باید برای بدست آوردن مهمات ، اسلحه ها ، زره و جان تلاش کنید. این اقلام در مراکز خرید شهری و یا سازه های رها شده  در دو نقشه بازی قرار دارند.


شما باید به محاسبه مسیر هواپیما پرداخته و مشخص کنید که آیا می خواهید در اسرع وقت مبارزه کنیید ؟ اگر این چنین است پس شما باید تلاش کنید تا در اولین فرصت ممکن به تفنگ یا جعبه ی مبارزات برسید. از سمت دیگر فرود آمدن در شهر های دورتر استرس کمتری برای دستیابی به لوازم مورد نظر دارد با این وجود شما همیشه چیز هایی که مد نظرتان است را دریافت نمی کنید. در حالت تیمی به اشتراک گذاری مهمات و بسته های سلامتی یا کمک برای گرفتن خودرو یکی از چالش های تاکتیکی در همان دقایق اولیه بازی است. 

تمرکز اصلی بازی بر روی افزایش کیفیت مکانیکی و قدرت بازی است اما بازی در برخی از زمینه های تکنیکی مشکل دارد. از زمان عرضه تا به حال بازی به صورت قابل توجه ای پیشرفت داشته است ، اما نرخ فریم هنوز جای تنظیم دارد. حتی یک سیستم تمام عیار می تواند در اجرای بازی مشکل حفظ و ثابت نگه داشتن فرکانس را داشته باشد.


  هر بخشی از بازی سختی های خاصی را دارد و شما همواره در تنش و ترس قرار دارید که آخرین نفر یا آخرین تیمی باشید که در بازی حضور خواهد داشت. چه به صورت تک نفره یا تیمی بازی کنید نیاز به تاکتیک های قبال انطباق با محیط برای زنده ماندن نیاز خواهید داشت. هر بازیکنی داستان مخصوص به خود از لحظات خاص مبارزات خود دارد ، حتی پس از صدها ساعت انجام بازی PUBG شما را می تواند برای پیروزی و شکست دچار استرس کند.   

PlayerUnknown's Battlegrounds