481 Views
img

بدون شک  Resident Evil 7 بهترین نسخه در این سری از زمان  Resident Evil 4  که در سال 2005 عرضه شد تا کنون است. RE7 علاوه بر اینکه با ریشه های بازی در ارتباط است ، به طور مستقل در ژانر وحشت قرار دارد.

آن ویژگی منحصر به فردی که سبب عالی بودن RE4  می گردد حس تعادل و خودآگاهی می باشد. هر گلوله مهم بود هر اتاقی ارزش جستجو داشت. RE7 همان راه را ادامه می دهد و شما باید حواستان به همه ی اطلاعات از جمله مقدار مهمات ، مکالمات و کمی هم مدیریت منابع باشد. همانند RE4 این نسخه نیز در برخی مواقع بسیار ترسناک شده ؛ RE7 پر شده از صحنه های مخوف و جهش هایی از روی ترس. این سطح از ترس و اتفاقاتی که همراه با آن می افتد دقیقا همان چیزی است که طرفداران  Resident Evil از این بازی انتظار دارند. RE7 باعث لذت بردن دوباره ی طرفداران قدیمی از بازی می گردد. طرفداران فیلم های ترسناک قدیمی مثل Evil Dead و Texas Chainsaw Massacre به دفعات صحنه هایی از فیلم را در بازی خواهند دید.


برای اولین بار در طول سری در کل بازی از دید اول شخص استفاده شده است. شما از ترس در صندلی خود خواهید لرزید. شما قصد نگاه کردن به صفحه بازی را نخواهید داشت. صداهاییی به طور غیرارادی از دهن شما خارج خواهد شد. ترسناک ترین بازی چندسال اخیر است. Resident Evil 7 قطعا در همان حالت ترساننده خود در سال 2014 می باشد. دلایل متعددی برای اینکه چرا باید برای این بازی وقت بگذاریم وجود دارد مثل حل کردن معماها ، هدایت به وسیله صداها و.... . اما محل بازی سورپرایز بازی می باشد. یک مزرعه باتلاقی در لوئیزیانا که توسط یک عفونت فجیع سیاهرگ ها گرفته شده است. صاحبان منطقه ، خانواده ی بیکر (the Baker family)، که به طور ترسناکی به بیماری مبتلا شده اند.

شما در نقش  Ethan ، مردی که به دنبال همسرش به اسم Mia می باشد که گمان می کرده همسرش سالهاست مرده ست. به طور ناگهانی همسرش با  Ethan تماس گرفته و او را مجبور به جست و جو به دنبال او در لوئیزیانا می کند. داستان بازی به اندازه ی کافی جذاب است ، اما با پیدا کردن نوار هایی که در نقاط مختلف پخش شده اند جذاب تر می گردد. این یک راه جالب برای ارائه فلش بک ها می باشد.


Resident Evil 7 یک موفقیت در پیشرفت این سری می باشد. این بازی شما درگیر آپدیت کردن سلاح ها و یا افزایش مهارت ها و انتخاب سلاح های متنوع نمی کند . این بازی سطح متوسطی از سختی را دارد و به مقدار زیاد به شما فشار نمی آورد.

Resident Evil 7 احتمالا آسان تر از آن چیزی است که شم از نسخه های قبلی به یاد می آورید اما این چیزی از احساس ترسی که در شما ایجاد می کند نمی کاهد.  با این وجود هنوز در شما احساس فراری ایجاد می کند که انگار برای نجات زندگی خودتان در حال فرار هستید.

مرحله های اول بازی سخت تر از مرحله های بعدی هستند. بازی نکته های مهم و ارزشمندی را در صفحه لودینگ نمایش می دهد حواستان باشد که آن ها را به ذهن بسپارید.

شما ممکن است در طول بازی در بعضی مناطق احساس کمبود چک پوینت کنید. در برخی مواقع زمان لود کردن بازی بیش از حد طول می کشد. به خوبی که  Resident Evil 7 نشان می دهد و عمل می کند برخی از مناطق به خوبی ساخته نشده اند اما شما هرگز افت فریم را تجربه نخواهید کرد.


آخرین ساخته Capcom یک ورود فوق العاده به سری های ترسناک می باشد  و RE7 دقیقا برآورنده ی انتظارات بازیکنان از این سری بازی هاست. امیدواریم این بازی آغاز نسل خوبی از بازی های ترسناک باشد. 

Resident Evil 7

Resident Evil

Capcom

Ethan