36 Views
2018 Mar 19entertainmentGaming
img

بازی The Last Guardian به توصیف دو رابطه بسیار زیبا بین دو گروه غیر متشابه ؛ یک پسر بی نام و نشان و یک موجود عظیم الجثه به نام Trico که به افزایش اعتماد متقابل ، روابط و احساسات در برابر احتمالات غیر ممکن می پردازد.

  داستان آنان یک نمونه درخشان از داستان سرایی و به اشتراک گذاشتن تجربیات مشترک است ؛ ناراحتی های گاه به گاهی به دلیل مجبور کردن  دو گونه متفاوت به همکاری با یکدیگر به وجود می آید ، برای بهتر و بدتر. اما لحظات حساسی که در کل بازی وجود دارد سبب می شود تا عمل خارق العاده ای به وجود آید که این شکایات از اهمیت افتاده و بی ارزش شوند. نقطه عطف سفر عالی شما از زمانی آغاز می شود از زمانی آغاز می شود که Trico با شما همراه شده و شما را برای یک سفر عالی با این دوست تازه آماده می کند.  

همه ی این ها زمانی آغاز می شود که شما از خواب بیدار شده و خود را درون یک غار مرموز زندانی می یابید. Trico در نزدیکی همین نزدیکی ها قرار دارد که با زره و سلاح و یک جفت دستکش که بر روی کمرش قرار دارد. اگرچه که دلیل آن تا آخر به عنوان راز باقی می ماند ، شما به سرعت متوجه می شوید که نیاز به اسلحه و ایجاد راهی برای فرار دارید. Trico به صورت اتفاقی با شما آشنا شده و در مدت زمان کوتاهی ، این موجود از زنجیر ها آزاد شده و فرا شما از این لحظه آغاز می گردد.  


بر خلاف محیط هایی که شما را مجبور می کنند تا هر گزینه ای را در نظر بگیرید ، این بازی در انجام هیچ کار پایه ای به شما برای انجامش اعتماد نمی کند و در عوض تصمیم می گیرد تا شما را با تجربه های پیچیده ای آشنا کند. برخلاف صحنه های چشمگیری که در بازی بدون هیچ مشکلی وجود دارند اما تعداد کمی از صحنه ها دارای نرخ فریم نامناسبی هستند. همچنین این باعث می شود تا شما درک کنید که این کار چقدر برای کمپانی سازنده زمانی که این بازی را برای PlayStation 3 توسعه می دادند سخت بوده است. اما این به این معنا نیست که این بازی شما را در بخش های گرافیکی ناامید کرده ؛ شما تنها باید کمی صبر به خرج دهید.

  Trico ستاره ی انکار ناپذیر این نمایش است که باعث دلسبتگی عاطفی شما به او می شود اما پسر نماینده درس ارزشمند صبر و بردباری در مواجهه با پالش های پیش بینی نشده است.  

زمانی که داستان بازی به اتمام می رسد ؛ این سخت است که شما بازی را دوباره شروع نکنید. مبارزه هایی که شما بر آن ها غلبه می کنید باعث می شود تا احساساتی نسبت به آن ها در شما به وجود آید و شانس دوباره ای به آن ها بدهید که این نیاز به صبر دارد ؛ شریک موثر واقعا قابل تقدیر است.   

The Last Guardian