26 Views
2018 Mar 13entertainmentGaming
img

پیاده کردن یک مجموعه بازی خوب و اثبات شده در یک دسته ی متفاوت همواره ریسک بسیاری را به همراه داشته است. از طرف دیگر اگر بازی مورد پذیرش واقع شود شما به طور همزمان به معرفی یک مجموعه بازی جدید به گروهی از طرفداران کرده و آنان را به وجد آورده و در نهایت احترام آنان نسبت به شما جلب می شود. از طرف دیگر ممکن است شما ممکن است بازی را به طرفداران عرضه کرده که آنان بازی را دوست نداشته و آن را تقاضا نکرده باشند.

  Valkyria Revolution یکی از همین بازی های دچار این قمار بزرگ است. این یک جهان جایگزین برای برای نسخه سگا بازی Valkyria Chronicles است که یک بازی RPG بود ؛ که به عنوان یک بازی اکشن نقش آفرینی همراه با چندین عنصر استراتژیکی دست نخورده شناخته می شود. در حالی که این بازی توانایی بسیاری زیادی برای خاص شدن دارد اما از آن استفاده نمی کند و در طول بازی هیچ گاه خود را کامل به نمایش نمی گذارد. محل بازی اروپاست ؛ که بر اساس زندگی واقعی در اروپا همراه با برخی پیچ و تاب فانتزی است. جهان توسط یک ماده معنی به اسم ragnite  در بر گرفته شده است و علوم با آن همراه شده و بسیاری از پیشرفت های تکنولوژی به واسطه آن است و عصر جدیدی را در اروپا رقم زده است. اما یک پادشاهی کوچک به اسم Jutland از منابع سرشار این ماده قطع شده است و باعث می شود که جنگ تمام عیاری رخ داده و تلفات زیادی را در بر دارد.


  هنگامی که شما از داستان بازی رد شوید نوبت به بخش مبارزه بازی می رسد. در حالی که نسخه اصلی بازی Valkyria Chronicles یک بازی کاملا استراتژی بود در نسخه Revolution شما رهبری یک تیم چهار نفره را در قلعه های دشمن در زمان حال برعهده دارید. شما می توانید در آن واحد تنها به یک شخصیت فرمان دهید ، بقیه گروه تحت رهبری هوش مصنوعی بازی قرار دارند و شما در صورت ضرورت می توانید تنها دو دستور مبنی بر حمایت یا حمله را بدهید.  

سیستم بازی ناکارآمدی های بسیاری دارد همانند سیستم سلاح بازی. برای مثال شما مقداری ragnite خریده یا کسب می کنید که سربازان می توانند از آن برای تجهیز خود به مهارت ها استفاده کنند اما شما می توانید این مقدار را برای بهبود سلاح های شخصیت های بازی کرده که شامل بسیاری از پاداش ها مختلف می شود. بهبود این اسلحه ها در کل طول بازی روند کندی دارند و برای بهبود قابل قبول آن ها باید بسیاری از ماموریت های اختیاری را انجام دهید.  

با این حال به طور کلی Revolution آن گونه که باید هماهنگ نبود. با وجود داستان ضعیف ، مشکلات هوش مصنوعی و سیستم های بی شماری که مقدار خیلی کمی به تجربه شما اضافه می کنند ؛ به نظر می رسد که بازی نیاز به زمان بیشتر و برنامه ریزی بهتری برای اجرای بهتر ایده هایش نیاز دارد. در حالی که Revolution لذتی را به شما پیشنهاد می دهد شما قدم در راهی برمی دارد که همراه با هر لذتی نیز باید مقداری آزار و اذیت را نیز تحمل کنید.