25 Views
2018 Mar 31entertainmentGaming
img

رالی نه تنها به شدت سخت است بلکه بسیار ترسناک می باشد. جاده هایی پر از صخره های بزرگ ، درختان ، یا صخره های عجیب و غریب که شما با سرعت نزدیک به 140 میل در ساعت مشغول به رانندگی هستید که حتی نمی توانید آن را تصور کنید. این یک ورزش است که به استعداد خالص نیاز دارد و کسانی که آن را به صورت حرفه ای مدیریت می کنند ، به همان زیبایی و ظرافتی که یک رقصنده در اجراهای خود دارد او نیز باید در مسابقات خود به ریزه کاری های بسیاری توجه کند. نگاه کردن به آنان در پاسخگویی به صدای همکاران و توجه به چرخ ها و.. می تواند بسیار جذاب باشد. در مسابقات WRC 7 از شما خواسته می شود که به انجام تست های off-road بپردازید و مهارت های خود را به نمایش بگذارید ، که با وجود صخره های خشن شما مجبور می شوید که حرکات بسیار حرفه ای انجام دهید و نشان دهید که آماده هستید یا نه .

  برای کسانی که آشنا نیستند ، رالی یک سری از مسابقات زمانی مسافتی است که در سه روز انجام می شود و که در هر روز مراحل مختلفی را باید پشت سر بگذارید. در پایان رخ داد ها ، راننده ای که سریع ترین سرعت را در این سه روز را داشته است ، جایزه ی قهرمانی و تمام افتخار را به همراه خود به خانه می برد. زمانی که بر روی جاده های این منطقه در حال حرکت هستید این مسیر ها گاه با برف و یخ ، شن و سنگفرش پوشانده شده اند رانندگان همکار شما باید به توصیف جاده های مقابل خود با قطعه کاغذ هایی بپردازید.

  خوده ماشین ها می توانند یکی از سختی های اصلی بازی باشند. بدون کمک ، با وجود این که بسیار کم هستند ، شما باید در راس کنترل ترمز و هدایت فرمان باشید که از همان ابتدا بسیار حساس می باشند. کاهش حساسیت به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید این مسئله را کنترل کنید و با وجود استفاده از کمک ها شما هنوز چالش بزرگی را در پیش خواهید داشت. با اعمال کمک های بیشتری مثل کنترل ثبات یا اثرات قدرتمند دیگری بازی را برای شما بسیار راحت تر می کند.  

قسمت اصلی بازی WRC 7 حالت career می باشد که به شما اجازه می دهد تا راندده ای بسازید و در تیمی در دسته Junior WRC عضو شوید با این هدف که رتبه خود را افزایش دهید و همینطور صعود کنید. اگر شما به اندازه ای کافی عمل کنید ممکن است به شما شانسی برای حضور در تیم هایی با شانس قهرمانی در مسابقات به شما داده شود.


  اگرچه این ایده در تئوری عالی می باشد اما در اصل تاثیر بسیاری را از خود به نمایش نمی گذارد. اگر شما با ماشین تصادف کنید و به جایی ضربه بزنید در ماشی شما و قطعه های آن تاثیر خواهد داشت و اگر این ضربه ها به حده کافی برسند قطعه ها در نهایت از کار خواهند افتاد ، اما قبل از اینکه از کار بیفتند باید ضربات بسیاری به آن ها وارد شود.  

با وجود تمام خطاها و مشکلات بازی در مقایسه با دیگر بازی ها ، WRC 7 یک بازی لذت بخش و یک چالش اساسی است. این بازی لذت بخشی برای تازه واردان نیست و حتی برای بازکنان قبلی نیز چالشی اساسی خواهد بود. اما این نیز در نهایت تا نقطه ای دشوار خواهد بود. رالی آسان نیست و KT Racing نیز آن را به هیچ وجه آسان نگرفته است.   

WRC 7