25 Views
2018 Mar 02entertainmentGaming
img

بازی Where the Water Tastes Like Wine همانند هیچ یک از بازی هایی که تا به حال دیده اید نیست.  

وظیفه شما شما جمع آوری داستان ها و ساخت افسانه ها در مناطق بیابانی آمریکا است ، در همین راستا شما باید به طور خلاصه خود را درگیر داستان زندگی دیگران کنید. شما با فردی به اسم Dire Wolf  دوئل کرده و شکست خورده اید و برای پرداخت بدهی تان به جمع آوری این داستان ها می پردازید تا این افسانه ها را برای کسانی که در طول کشور در حال حرکت اند تعریف کنید. این داستان خوبی برای بازی است اما بهترین داستان هم نیست.  

شما بر روی نقشه نماد اسکلتی را راهنمایی می کنید ، که در بین ایالت ها به طور پیاده یا با قطار جا به جا می شوید و هرگاه با داستانی رو به رو شدید به جمع آوری آن می پردازید.  

داستان هایی که شما جمع آوری می کنید در چهار دسته قرار می گیرند : طنز ، تراژیک ، امیدوار کننده و ماجراجویانه . این دسته بندی در طول بازی اهمیت می یابد. مکان هایی که با نام Campfires بر روی نقشه مشخص شده اند نشان دهنده ی افرادی است که حاظرند داستان زندگی خود را با داستان های شما عوض کنند. شخصیت ها طیفی از جنسیت های مختلف ، نژاد های متفاوت و ... تشکیل شده اند و وظیفه شما ملاقات این افراد هنگامی است که در بین این Campfires ها در حال جا به جایی اند ، داستان های مورد علاقه آن ها را گفته و در نهایت با حقیقت وجودی آن ها رو به رو شده و تمامی چیز هایی که می توانید در باره ی آنان یاد بگیرید.


  پس از اینکه شما این داستان ها را در بین افراد پخش کردید ، این داستان ها شروع به تغییر می کنند و هرگاه شما با داستان های خودتان رو به رو شوید متوجه خواهید شد که قسمت های بسیاری از آنان تغییر کرده است. شما باید متوجه باشید که هر نوع داستان مخصوص چه کسانی است. 

پس از چند ساعت بازی بالاخره متوجه خواهید شد که نحوه مشخص کردن افراد و اشتراک گذاشتن داستان ها چگونه است. اما اینجا مشکلی قرار دارد اینکه شما زود متوجه خواهید شد تمام کاری که می توانید انجام دهید این است که در نقشه پرسه بزنید ، به داستان ها گوش کنید و به آرامی به سمت هدف ها حرکت کنید. این عمل ها پس از مدتی به هیچ وجه راضی کنند نیستند و بازی که به سرعت به آن علاقه مند شده بودید در شرف اتمام قرار دارد. 

من حدود 12 ساعت مشغول بازی بودم و پس از 6 ساعت احساس کردم هر آنچه را که نیاز داشته ام از بازی گرفته ام. پس از این حالت من بیشتر زمان خود را صرف چک کردن نقشه و پیدا کردن campfire های بعدی بودم. اگر دوست دارید در دهه 30 در آمریکا به جمع آوری داستان و افسانه بپردازید پس این بازی ارزش امتحان کردن دارد اما ارزش تمام کردن ندارد. شاید بعدا من به بازی برگشته و چندین داستان دیگر را امتحان کنم اما همین 12 ساعت بازی برای الان من کافی است.   

Hard Travelin

Where the Water Tastes Like Wine