29 Views
2018 Mar 10entertainmentGaming
img

بازی Yakuza در دو کار مهارت دارد ؛ یکی درگیر کردن شما با داستان های دراماتیک و شخصیت های فوق العاده و دیگری ، خنداندن شما به وسیله ماموریت های جانبی بی هدف. Yakuza Kiwami نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازی جذاب و جالبی است.

  برخی از افراد Yakuza را برای بار اولین بار در سال 2005 تجربه کرده اند ؛ برای این افراد Kiwami یادآور آنچه است که شروع کرده اند. این نسخه را بدون هیچ تعارفی می توان گفت تنها تفریحی از نسخه اولیه بازی است که تنها تعدیل شده و سیستم مبارزات آن کمی تغییر کرده اما به نسخه اولیه وفادار بوده است.

  برای بقیه افراد Yakuza Kiwami دنباله Yakuza Zero است که اوایل همین سال عرضه شده است. بجز نسخه اسپین آف که با تم سامورایی Yakuza Ishin ، Yakuza Zero اولین نسخه از این سری در این بازه ی زمانی است و اولین نسخه برای کنسول PlayStation 4 است که نقطه شروع جدیدی برای تازه واردان است.

  Kiwami ادامه ی همان Yakuza ی سال 2005 و دارای DNA همان می باشد. شما در همان خیابان های Kamurocho بازی می کنید. Kamurocho پر از منظره های جالب و صداها زیبا می باشد. مجموعه ای از رستوران ها ، باشگاه ها و کلاب ها وجود دارد که شما می توانید به آن ها سر بزنید. شما می توانید به خرید و فروش کالاهای متفرقه بپردازید و کالاهای ضروری همانند نوشیدنی های انرژی زا و الکی را انبار کنید. Kamurocho بازتابی از شهر های ژاپن می باشد که در آن مقدار کمی مبالغه شده است.  

13 فصل بازی الگوی آشنایی را پیروی می کند ، که در حال ارائه درگیری های کوچیکی از یک تصویر بزرگ می باشد. Kiwami به طور سخاوتمندانه مسیر های برای اهداف بعدی مشخص می کند بنابراین شما همواره با خیال راحت مشغول بازی می شوید و در صورت نیاز دوباره آن ها را انجام می دهید. شما در طول مسیر سفر به نقاط مختلف با گروه هایی برخورد کرده و باید با آنان مبارزه کنید. مبارزه در خیابان های توکیو همانند مبارزات گذشته می باشد.  


با این که  شما نمی توانید کنترل شخصیت های برجسته ی Zero همانند Goro Majima برعهده بگیرید با این حال او بخش از تجربه اصلی بازی است. Goro برای لذت شخصی خود به مبارزه با شما می پردازد. داستان اصلی Kiwami بسیار سنگین می باشد و درباره ی قتل و خیانت می باشد و می تواند بخش مهمی را در این سبک ازقتل و .. در زندگی شما ایجاد کند. 

Kiwami کار خود را به عنوان یادآور نسخه اصلی Yakuza و هم به عنوان ادامه ی Zero کار خود را به بهترین نحو انجام می دهد. علی رغم اینکه مبارزات همواره در خیابان ها تکرار می شود بدون هیچ پاداشی با این وجود خسته کننده نمی باشند و در نظر تازه واردان بیش از حد به نظر نمی رسد. هیچ چیزی همانند Yakuza وجود نداشته و Kiwami از نشان دادن آن ترسی ندارد.   

Yakuza Kiwami