410 Views
img

سونی برخی از ویژگی های جدیدی همانند تصاویر پس زمینه سفارشی ، مدیریت زمان بازی و پیشرفت های مربوط به بخش library که قرار است در بروزرسانی PlayStation 4 عرضه شود معرفی کرد. بروزرسانی اولیه 5.50 سیستم های PlayStation شامل حالت  supersampling بر روی PS4 Pro می باشد که با توجه به گفته های سونی بازیکنان با صفحه نمایش های 1080p  و یا کمتر می توانند از لذت بصری بیشتری هنگام اجرای برخی از بازی های PS4 ببرند. نسخه اولیه بروزرسانی برای کسانی که ثبت نام کرده اند و برای دریافت انتخاب شده اند انتشار یافته است. تحت قابلیت supersampling ، سونی می گوید برخی از بازی ها با رزولوشن بیشتری بر روی همان صفحه نمایش ها اجرا شوند. مایکروسافت در حال حاظر این ویژگی را برای کنسول  Xbox One X خود ارائه داده است.


اگر نگرانید که کودکان شما بیش از حد تعیین شده بازی نکنند ، قابلیت مدیریت زمان که در بخش " Family Managers " قرار دارد به شما توانایی ایجاد حد مجازی برای زمان های استفاده و مدت زمان استفاده قرار می دهد. برای این کار کافی است به بخش Family Managers بروید و یا می توانید از طریق باز کردن وبسایت بر روی رایانه شخصی خود و یا تلفن های همراه خود و دسترسی به PlayStation Network به این تنظیمات دست یابید. همچنین این تنظیمات به والدین یا سرپرستان اجازه می دهد که هنگام اتمام وقت ، از محیط بازی خارج شوند؛ همچنین می توانند به وقت مورد نظر اضافه کرده یا از آن بکاهند.

همچنین هنگام بازی کودکان اعلامیه بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود که به آنان مدت زمان باقی مانده را می گوید.


همچنین کاربران می توانند با انتقال تصاویر از طریق درگاه USB  به ایجاد تصاویر پس زمینه دلخواه خود بپردازند. همچنین شما می توانید صفحه تورنمنت های تیم خود را با تصویری از لگو تیم یا تصویر دیگر دلخواهی تعویض نمایید.


علاوه بر این ها سونی یک سربرگی به اسم This PS4 اضافه نموده که تمامی برنامه های نصب شده را نشان می دهد ؛ سربرگ دیگری نیز به اسم PS Plus اضافه شده که مشخص می کند که خدمات چه بازی هایی به طور ماهانه در اختیار شما قرار گرفته است. این سربرگ های در بخش  Library قرار دارند. تحت سربرگ Purchased شما می توانید به پنهان کردن برنامه ها ، بازی ها و تبلغیاتی که دیگر نمی خواهید آنان را ببینید بپردازید. اعلامیه های قدیمی حالا می توانند به طور دائمی حذف گردند. همچنین در این بروزرسانی دسترسی های سریعی در بخش Quick Menu قرار دارند که شامل لیست دوستان و تنظیمات متفاوت کنترلر است. در حالی که بسیاری از این تغییرات قول داده شده اند اما تا کنون سونی زمانی برای عرضه کلی این بروزرسانی مشخص نکرده است.

Playstation 4

Playstation 4 update 5.5