5135 Views
2018 Jan 04technology
img

Asus در روز چهار شنبه از نسخه ی ROG Strix HERO پرده برداشت که قیمت آغازی نوت بوک های گیمینگ سری SCAR و لپ تاپ های Strix GL 503 در حدود 92.990 روپیه هند است . همچنین این غول الکترونیک تایوانی لپ تاپ گیمینگ FX 503 را نیز معرفی کرد که قیمت حدودی آن 69.990 روپیه هند است . این لپ تاپ ها هم اکنون از فروشگاه های آنلاین و فیزیکی هند قابل خریداری اند .

سری E-Sport از محبوبیت بالایی نزد مردم هند برخوردار است . سری جدید این لپ تاپ نه تنها خیال کاربران را از لحاظ عملکرد آسوده کرده است ، بلکه زیبایی آن همگان را مجذوب خود کرده است .

Arnold SU ، مدیر توسعه و فروش طبیعی در حوزه ی کامپیوتر و سیستم های گیمینگ می گوید :

نمایشگر بزرگ و با کیفیت ، کیبورد خوش دست و سریع ، پردازنده ی Intel i7 و پردازنده ی گرافیکی Nvidia GeForce GTX 1070 ، لپ تاپ ROG Strix SCAR را به موفقیت خواهد رساند .


نسخه ی ROG Strix HERO دارای پردازنده ی Intel i7 ، کارت گرافیکی Nvidia GeForce GTX 10 و سیستم عامل ویندوز 10 است . نمایشگر این لپ تاپ از نوع IPS است که رزولوشن 120 هرتز را در اختیار می گذارد ، همچنین صفحه کلید این لپ تاپ از سری N-Key است تا حداکثر سرعت عمل را داشته باشید .

ROG Strix GL 503 دارای صفحه کلید الهام گرفته شده از سیستم های رومیزی است که شامل 4 کلید میانبر و 4 نوع تنظیم Back-light است . این دستگاه از طراحی حرارتی بهره می برد که با استفاده از لوله های گرمایی و فن های 12 ولتی به صورت خودکار از گرم شدن سیستم جلوگیری می کند .

ASUS Gaming FX 503 دارای پردازنده ی intel i7 – 7700 HQ و کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1050 است و سیستم خنک کننده ی بی صدا و پرقدرتی دارد .


لپتاپ

سیستم

گیمینگ

کیبورد

ایسوس

Asus

Gaming

Keyboard