86 Views
2018 Jan 04technology
img

درایوهای USB در تمام اشکال و اندازه ها در بازار قرار دارند و عرضه می شوند، اما تفاوت بسیار کمی با یکدیگر دارند. بعضی ممکن است ظرفیت های بالایی داشته باشند یا دارای اشکال زمخت و سخت باشند، و برخی دیگر ممکن است دارای چندین کانکتور برای کار با رایانه های شخصی و همچنین گوشی های هوشمند باشند. تعداد کمی از آنها ویژگی های دیگری را ارائه می دهند که دیگر درایو ها آن را انجام نمی دهند. Kingston حداقل یک گوشه دنج و دست نخورده این بازار را شناسایی کرده است که درایو های معمولی که هر روز از آن ها استفاده می کنیم به اندازه کافی خوب نیست در واقع ذخیره سازی داده ها با امنیت بالا و حمل و نقل آسان بسیار مهم است.

اگر شما همیشه با اطلاعات حساس سروکار دارید و نمی توانید یک دستگاه ذخیره سازی قابل حمل را از دست بدهید یا نمی خواهید ریسک به سرقت بردن آن را انجام دهید، رمزگذاری بهترین شرط برای شماست. Kingston DataTraveler 2000 یکی از مدل های متعددی است که Kingston با استفاده از رمزنگاری سخت افزاری به فروش می رساند، اما تنها با صفحه کلید فیزیکی خود که کاملا مستقل از سیستم های میزبان است. با یک نگاه به آن روشن خواهد شد که این درایو معمولی USB نیست، اما آیا واقعا شما به یکی از اینها نیاز دارید؟ ما در edanesh به شما در تصمیم گیری کمک می کنیم.

طراحی Kingston DataTraveler 2000

اگر رنگ آمیزی آبی الکتریکی و دکمه ها در مقابل DataTraveler 2000 توجه شما را جلب نکرد، اندازه آن کاملا استاندارد محسوب می شود.این درایو دارای 8cm طول و 2cm عرض است و خوشبختانه، دارای طول بلند و عرض باریک است، بنابراین نباید روی اکثر رایانه های شخصی مسدود شود. این درایو دارای کلاه فلز قابل جابجایی است که تمام بدنه درایو USB را پوشش می دهد، شما به کمک آن نه تنها اتصال USB را دریافت می کنید بلکه یک فلنج لاستیکی وجود دارد که احتمالا در نظر گرفته شده است که از صدمه زدن مایعات به اجزای الکترونیک دستگاه جلوگیری کند. IP57 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار رتبه بندی شده است.

هم کلاه و هم خود درایو از جنس فلز هستند، هرچند که درایو دارای یک لبه ی لاستیکی است که احساس می کند که گرفتن آن کمی سخت است زیرا مهر و موم آن واقعا تنگ است. شما باید انگشت خود را در حلقه فلزی در انتهای درایو قرار دهید، بنابراین ما توصیه نمی کنیم که این کار را انجام دهید. ما معمولا کلاه قابل جابجایی را دوست نداریم، زیرا آنها خیلی راحت گم می شوند، اما این با توجه به اندازه آن و رنگ چشم نواز آن مشکلی نیست. در جلوی درایو صفحه کلید با 10 عدد کلید الفبایی و دیگری با یک آیکون کلید است. دکمه ها بسیار کوچک هستند، اما آنها به اندازه کافی فاصله دارند تا به راحتی فشرده شوند بنابراین احتمال کمی برای اشتباه کردن وجود دارد. LED های قرمز و سبز با آیکون های قفل و باز کردن در بالای صفحه کلید وجود دارد.


تنظیم و استفاده از Kingston DataTraveler 2000

یک باتری پلیمری لیتیوم در داخل DataTraveler 2000 وجود دارد و Kingston به خریداران توصیه می کند تا حداقل یک ساعت قبل از استفاده از آن باطری را از طریق درگاه USB شارژ کنند. این به این دلیل است که درایو اساسا یک کامپیوتر مستقل کوچک با یک ریز پردازنده داخا آن است و شما می توانید از صفحه کلید برای باز کردن قفل و مدیریت آن بدون اینکه حتی آن را وصل کنید استفاده کنید.  مشخص نیست که چه مدت باتری 40mAh شارژ خواهد شد، اما باید هر زمان که درایو به یک کامپیوتر وصل می شود میزان شارژ بالا باشد. اگر قبل از این که رمز آن را باز کنید شارژ درایو تمام شود باید دوباره آن را به شارژر وصل کنید، اما اطلاعات شما تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. راهنمای تصویر در پشت بسته حبابی کامل و واضح نیست و این کتاب تنها به عنوان یک کپی نرم افزاری بر روی درایو موجود است.

برای استفاده از DataTraveler 2000، شما باید دکمه کلید را فشار دهید، سپس کد عبور خود را تایپ کنید، سپس دکمه کلید را دوباره فشار دهید. چراغ قرمز در طول این فرآیند فلاش می شود و سپس یک یا دو بار پس از فشار دادن دکمه ها، چراغ سبز روشن می شود و باقی می ماند. در آن زمان، شما باید تا 30 ثانیه برای وصل کردن درایو به کامپیوتر خود فرصت دارید مانند هر دستگاه ذخیره سازی معمولی که چنین است. رمز عبور پیش فرض 11223344 است و کتابچه راهنما  پشت بسته خرده فروشی DataTraveler 2000 چاپ می شود..

درایو

Kingston