118 Views
2018 Mar 11technology
img

Gogogate2 یک کنترلر گاراژ قابل حمل است که به طور همزمان از سه درب پشتیبانی می کند و با دوربین های سوم شخص برای نمایش و ضبط تصاویر زنده در اپلیکیشن Gogogate کار می کند. تنظیمات آن بر روی اپلیکیشن و ایجاد ارتباطات کمی سخت و خسته کننده است، و شما برای استفاده از دستیار صدا و یا برای راه اندازی geofencing نیاز به اپلت های IFTTT دارید.

Gogogate2 با یک قیمت مناسب، تقریبا هر عملکردی را که می خواهید در یک گاراژ هوشمند داشته باشید، پشتیبانی می کند، گرچه این دستگاه برای فعالیت به چندین اپلت IFTTT نیاز دارد.

شما می توانید Gogogate2 را به صورت جداگانه با 119 دلار یا به عنوان بخشی از یک کیت خریداری کنید. Gogogate2 کیت با قیمت 139 دلار برای گاراژ شامل Gogogate2 و یک سنسور tilt است که به درب گاراژ شما متصل می شود. همچنین دستگاه Ultimate Garage Kit با قیمت 219 دلار وجود دارد که یک دوربین IP Camera iSmartGate را به سنسور tilt و دستگاه Gogogate2 برای تصاویر زنده فضای شما اضافه می کند.

راه اندازی Gogogate2 شامل اتصال دستگاه به شبکه 2.4 گیگاهرتزی Wi-Fi، وصل شدن شدن آن به سنسور و ثبت آن در برنامه است. Gogogate2 دارای سه مجموعه کابل  two-wire برای کنترل سه درب گاراژ با یک واحد می باشد. همراه با نصب Gogogate2، شما همچنین نیاز به نصب سنسور tilt دارید. این وسیله کوچک موقعیت درب (افقی برای باز و عمودی برای بسته شدن) را به Gogogate2 از طریق فرکانس بی سیم 2.4Ghz منتقل می کند. این دو سنسور دارای دو نوع باتری AAA می باشند. Gogogate2

گاراژ

کنترلر