27 Views
2017 Dec 20technology
img

سرور جدید HPE ProLiant Gen9 که از تکنولوژی Persistent Memory بهره مند است یک سرور ایستاده و تک پردازنده است، در ادامه این مطلب edanesh آن را مورد بررسی قرار می دهیم. این سرور در عین ارزان بودن دارای کارایی و بازده بالاست و توسعه آن با توجه به رشد تجاری اتفاق می افتد بنابراین برای کسب و کار های نوپا و ادارات راه دور بسیار مناسب است. این نوآوری برای Home Office و Remote Branch Office مناسب است. یکی از ویژگی های این سرور قدرتمند قابلیت ارتقا آن است به طوری که با افزایش کارایی و بازده سرور همراه است. پیتر شرویدی، معاون ارشد و مدیر کل HPE ProLiant Servers و Enterprise و SMB Segment گفت: "به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت سرور، HPE متعهد به آوردن نوآوری های زیرساختی جدید به بازار است که سازمان ها را قادر می سازد ارزش بیشتری از داده های خود کسب کنند." "ما با تدارک کامل سخت افزار و نرم افزار های Persistent Memory، و همچنین ارائه پیشرفت هایی که مشتریان را به افزایش سرعت، حفاظت از اطلاعات مهم و ارائه برنامه های کاربردی و خدمات سریع تر از همیشه، قادر می سازد. "راه حل های جدید و فن آوری HPE ProLiant Gen9، سازمان ها را با طیف وسیعی از نوآوری های محاسباتی مجهز می کند که برای عملکرد بهینه در محیط زیربنایی ارائه شود. با ارائه سرور های جدید HPE برتری این شرکت در صنعت سرور و تکنولوژی محاسبه را به نمایش مس گذارد و مشتریان را در مسیر محاسبات Memory-Driven قرار می دهد. سرورهای ProLiant Gen9 HPE، با تکمیل کردن تکنولوژی Persistent Memory، سرعت بخشیدن به ارائه خدمات، افزایش عملکرد نرم افزار و کسب و کارهای تجاری را فراهم می کنند.

قابلیت جدید

ارائه یک سرور کاملا عملیاتی با نرم‌افزار ClearOS که نه تنها هزینه اضافی برای شما ندارد بلکه بسیار مناسب شماست.

پشتیبانی و مدیریت یکپارچه

مدیریت Easy-to-Use، سازگار و منعطف آن را به سروری برجسته تبدیل می‌کند که برای Front Office بسیار مناسب است.


برخی از ویژگی ها

HPE Persistent Memory

سرورهای جدید HPE ProLiant Gen9 برای اولین محصول ارائه شده در مجموعه HPE Persistent Memory، و با تکنولوژی HPE 8GB NVDIMM بهینه شده است. این تکنولوژی برای سرعت بخشیدن به پایگاه داده و بارهای تحلیلی طراحی شده است و برای هر کاربردی که با محدودیت های ذخیره سازی سنتی محدود می شود، ایده آل است. HPE 8GB NVDIMM بر پایه استاندارد صنعتی NVDIMM-N طراحی شده است، با استانداردهای سازمانی مانند JEDEC و SNIA طراحی تکمیل شده ای پیدا کرده است و شامل پشتیبان گیری از HPE Smart Battery است. HPE در حال کار با سیستم عامل ها و ارائه دهندگان نرم افزار برای فعال کردن اکوسیستم نرم افزار برای ارائه پیشنهادات HPE Persistent Memory است.

پلت فرم جدید زنون شرکت اینتل

پردازشگر زنون اینتل E5-2600 V41 با پشتیبانی از 22 هسته و سرعت حافظه تا 2400MT / s، تا 25 درصد بازده برای سرورهای HPE ProLiant Gen9 ارائه می دهد. پردازنده های زنون اینتل E5-2600 v4 شامل پیشرفت های مجازی سازی، امنیت بیشتر و بهبود قابلیت ها برای کمک به مشتریان و مدیریت بهتر منابع پلتفرم است.

انتقال داده سریع با DRAM در ظرفیت های مختلف

حافظه HPE DDR4 و 2400 مگاهرتز در ظرفیت های مختلف در دسترس است. HPE 128GB LRDIMM ها دارای تراکم بیشتری هستند که بازده را به 23 درصد می رساند.

SSD ها

SSD های HPE NVMe جمع و جور و مقرون به صرفه هستند و تا 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در یک بسته انعطاف پذیر ارائه می دهند.


لیز اسپلمن، معاون مدیر عامل بازاریابی اینتل گفت: "محصول جدید اینتل E5-2600 V4 خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد از جمله عملکرد قدرتمند، ارکستراسیون و ویژگی های امنیتی و ... نیاز به اتخاذ سرور قدرتمند HPE ProLiant Gen9 دارد که از تکنولوژی Persistent Memory بهره مند است و اینتل از روزهای اولیۀ تجارت سرور با HPE همکاری خوبی داشته است. HPE همچنین خدمات مشاوره و پشتیبانی را برای کمک به مشتریان برای سرعت بخشیدن به توسعه خود در زیربناهای هیبریدی ارائه می دهد.  

سرور جدید شرکت HP

Persistent Memory

اینتل

زنون