296 Views
2018 Mar 25car
img

شورلت تاهو 2018، با ویژگیهای متمایز خود اماده ورود به بازار است . صدای بلند تر تنها بخشی از پکیج RST جدید تاهو به شمار می آید.. تنها با 2820 دلار، شما یک فیلتر هوا ی پر قدرت و بسیاری از آپشن های فوق العاده را دریافت خواهید کرد. اما، ویژگی اصلی این خودرو، موتور کوچکتر   6.2 لیتری  8 سیلندر  Chevy با توانی برابر  420 اسب بخار و گشتاور 460 پوند پا می باد . قدرت موتور این خودرو، خارق العاده است و در سراسر محدوده دور گردش موتور در دسترس می باشد. یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک نیز با موتور بزرگ تاهو ارائه شده که خوشبختانه دارای هیچ گونه مشکلی از لحاظ دنده نمی باشد . تمام چرخ دنده ها و سیستم غیر فعال کننده سیلندر موتور کمک می کند تا سوخت کمتری استفاده شود و به میزان 14 مایل برای هر گالن در شهر و 22 مایل برای هر گالن در بزرگراه ها برسد. 
مشتریان می توانند بسته RST  مدل Tahoe LT را به همراه یک سیستم تعلیق استاندارد در نسخه های سطح بالاتر تاهو که دارای سیستم تعلیق مغناطیسی و  کالیبراسیون ویژه RST برای دمپر ها می باشند سفارش دهند. Tahoe RST به تایر های 22 اینچی فوق العاده Bridgestone Dueler نیز مجهز می باشد.. فرمان این خودرو نیز کاملا پاسخگو است  و کالیپر های ترمز جلو شش پیستونی Brembo به راحتی می توانند سرعت را در هنگام شتاب کاهش دهند. متاسفانه، سیستم تعلیق دارای کیفیت پایینی  است و برای مسافران ردیف دوم و سوم ، تعلیق عقب ، سواری پر دست اندازی را ارائه می نماید.

هیچ نسخه خاصی بدون تغییرات بصری منحصر بفرد کامل نمی شود و شورلت تاهو نیز ازین امر مستثنی نیست. پکیج نمای ظاهری خودرو دارای قیمتی برابر با  2600 دلار است و اما ارتقاء قدرت به همراه چرخ های 22 اینچی مشکی رنگ به همراه حواشی مشکی و پنجره مشبک، نشانها، پوشش آینه و ریل سقف ، 2،820 دلار دیگر هزینه در بر خواهد داشت . ترکیب همه این تغییرات سبب می شود که خودروی شورلت تاهو، ظاهر تهاجمی تری به خود بگیرد.
کابین این خودرو بسیار بزرگ و جادار است و سرنشینان کاملا احساس راحتی خواهند داشت. سطوح نرم و قهوه ای و  مشکی با حاشیه های چوب ماهون ،کنتراست زیبایی را ایجاد می کند، در حالی که چرخ فرمان و صندلی راننده فوق العاده راحت هستند همانند بسیاری از SUV های دیگر، تاهو نیز دارای فضای بار بزرگی در ابعاد 15.3 فوت مکعب در پشت ردیف سوم است که با تا کردن ردیف سوم به، 51.7  فوت مکعب و با خواباندن ردیف دوم به 94.7 فوت مکعب می رسد 

تاهو از لحاظ تکنولوژی کاملا قدرتمند است. سیستم MyLink  به یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ساده و کارآمد با منوهای بصری جذاب، به علاوه دکمه های فشاری در کنسول مرکزی برای دسترسی سریع به صفحه نمایش و صفحه نمایش صوتی مجهز می باشد. سیستم هدایتی، ترافیک را به صورت آنی، به روز رسانی نموده، و علاوه بر این این خودرو به وای فا نیز مجهز است و با پلتفرم های Apple CarPlay و Android Auto از MyLink هم سازگار می باشد، . علاوه بر این پورت های USB، پریز برق 12 ولت و پد شارژ بی سیم نیز در کنسول مرکزی این خودرو ارائه شده اند.

فناوری ایمنی این خودرو را هم نباید دست کم گرفت. هشدار برخورد از جلو با ترمز اضطراری و هشدار خروج از خط، و نظارت بر نقطه کور و یک دوربین عقب با هشدار وجود ترافیک در سمت عقب خودرو از ویژگی های ایمنی این خودرو به شمار می آیند.. اما به طرز عجیبی، کنترل کروز انطباقی حتی در نسخه های بالاتر این مدل نیز به صورت استاندارد ارائه نشده و به عنوان یک گزینه 895 دلاری در دسترس هستند.

شورلت تاهو