226 Views
2018 Mar 24car
img


فولکس واگن پاسات جی تی، 1.6 اینچ پایینتر از حالت طبیعی و دارای فنرهایی بسیار محکم و مجددا تنظیم شده است و علاوه بر این، نسخه سطح بالاتر آن به چرخ های 19 اینچی مجهز می باشد. به جای توان پایه 174 اسب بخاری  موتور توربو شارژر 2.0 لیتری مدل اصلی، این خودرو از یک موتور  3.6 لیتری 6 سیلندر اختیاری با توان 280 اسب بخار و گشتاور 258 پوند پا نیز بهره می برد. اگزوز اسپرت  فولکس واگن پاسات جی تی نیز به روز شده و دارای صدایی مهیب تر است. و اما در حالی که ترمزها ارتقا نیافته اند، پوشیده شدنشان با کالیپرهای قرمز رنگ در جلو و عقب ، نمایی تازه بدانها بخشیده است.
در واقع، خودروی جدید  فولکس واگن پاسات جی تی با وجود ظاهر الهام گرفته شده از بخش GTI، نمایی اسپرت تر به خود گرفته است .پنجره مشبک لانه زنبوری، نوار قرمز  رنگ در نمای جلوی خودرو، ورودی های هوای بزرگ با حواشی مشکی براق، چرخ های 19 اینچی "تورنادو"، اسپویلر صندوق عقب مشکی، سقف مشکی، آینه نقطه کور و پنجره تیره، همه و همه، از دیگر ویژگی های به روز شده ظاهری  فولکس واگن پاسات جی تی به شمار می آیند. در داخل نیز به روز رسانی ها همچنان ادامه دارد و  حواشی پیانوی مشکی، اجزای فیبر کربنی، سقف مشکی و "صندلی چرمی مشکی قابل مشاهده هستند.. همچنین علامت "پاسات" تنها در بخش خارجی خودرو وجود ندارد بلکه بر روی داشبورد در بالای رادیو نیز قابل مشاهده است .

اگرچه فرمان از لحاظ عملکرد و بازخورد در حد متوسط است، سیستم تعلیق جدید فولکس واگن پاسات جی تی ،پایدار و قابل اعتماد می باشد  و به نظر می رسد به اسانی می توان از این خودرو در جاده های خشن استفاده نمود. از لحاظ تجهیزات، GT بر اساس اسکلت Passat R-Line موجود (که دارای موتور 2.0 لیتری استاندارد است) ساخته شده است . ویژگی های برجسته  این خودرو شامل یک فرمان چرمی ، کنترل آب و هوای دو منطقه، صندلی گرمایشی، صندلی راحت برای راننده ، دکمه استارت، یک سیستم سرگرمی با صفحه نمایش لمسی  سازگار با پبتفرم های  Apple CarPlay / Android Auto، نقطه کور و هشدارهای ترافیک در سمت عقب خودرو ، و ترمز قبل از برخورد می باشند. جی تی بدون انتخاب آپشنهای پیشرفته تر دارای قیمت  29145 دلار است و با انتخاب آپشن های بیشتر، قیمت آن به  34،650 دلار نیز می رسد.فولکس واگن پاسات جی تی

فولکس واگن

GTI