112 Views
2018 Apr 07car
img

SUV  های، قدیمی و ساده همواره طرفداران خاص خود را دارند. به همین دلیل وسایل نقلیه ای مانند جیپ رانگلر هیچگاه محبوبیت خود را از دست نمی دهند. با وجود اینکه خودروی Mitsubishi Outlander Sport با یک خودروی آفرود بدنه بر روی فریم فاصله زیادی دارد، اما هنوز دارای ظاهر مشابه ، ساده، سرگرم کننده ای بوده  و در کلاس خود نسبتا مقرون به صرفه به حساب می آید.

عملکرد

Outlander Sport یکی از معدود SUV های مقرون به صرفه ای است که اصطلاح "وسیله نقلیه اسپرت " را به معنای کامل کلمه نشان می دهد.  قدرت این خودرو توسط یک موتور چهار سیلندر 2.4 لیتری و یک گیربکس دور متغیر تامین می شود، که توانی برابر با  168 اسب بخار را به سوی چرخ های جلو هدایت می کند.
طراحی و نمای بیرونی

اگر پنجره مشبک با شکوه فعلی در این خودرو طراحی  نشده بود، میتسوبیشی Outlander Sport ممکن بود همانند تصاویری باشد که یک کودک از یک suv نقاشی کند.. طراحی این خودرو چندان جالب نیست و به چشم نمی آید، بنابراین ، چیز جالبی در مورد ظاهر این SUV برای عنوان شدن وجود ندارد . 

کابین داخلی

بخش های نرم  چرمی و اجزای پلاستیکی پیانوی مشکی  در مدل به روز رسانی شده Outlander Sport به چشم می خورند. اما دستگیره ها چندان راحت نیستند و علاوه براین، .هنگام خروج از وسیله نقلیه، شما با مشکلات کیفیت Outlander Sport مواجه می شوید و  درب با صدای نامناسبی بسته می شود.
تکنولوژی
 مدل به روز رسانی شده، میتسوبیشی Sport Outlander Sport در عصر مدرن با ویژگی های استانداردی مانند صفحه نمایش لمسی 7. 0 اینچی، رادیو ماهواره ای، و سازگاری با پلتفرم های  Apple CarPlay و Android Auto ارائه شده است. فن آوری های اخیر، نسخه  به روز رسانی شده سیستم های قدیمی و غیر قابل قبول می باشند.. آینه های کشویی جالب و شیشه پاک کن های حساس به بارش باران نیز  در تیپ های سطح بالاتر در دسترس قرار دارند.
ویژگی های ایمنی 

ویژگی های استاندارد ایمنی خاصی برای  SUV  Outlander Sport در دسترس نیست. اگر شما می خواهید هشدار برخورد از جلو، هشدار خروج خط و چراغ های جلو ال ای دی اتوماتیک، را در اختیار داشته باشید باید 2000 دلار دیگر علاوه بر قیمت پایه بپردازید. گفتنی است، حتی زمانی که این سیستمها نصب می شوند نیز، ناقص خواهند بود.
هزینه و سوخت مصرفی
Outlander Sport با 28 مایل به ازای هر گالن در بزرگراه، 23 مایل در شهر و 25 مایل در کل، در مقابله با بزرگترین رقبای خود، دارای کارایی کمتری است. به عنوان مثال، هوندا HR-V، 31 مایل به ازای در هر گالن را در بزرگراه، 27 مایل را در شهر و 29 مایل را در کل می پیماید.
قیمت گذاری

با قیمت  20،395 دلار،   Mitsubishi Outlander Sport  یکی از ارزان ترین SUV ها در دسته خود است که تنها چند صد دلار گرانتر از Honda HR-V ( 19،670 دلار) بوده و از گزینه های بزرگتر مانند CR-V ( 24،150 دلار) و یا تویوتا RAV4 ( 24،510 دلار). ارزانتر می باشد .

میتسوبیشی

Outlander Sport