41 Views
2018 Mar 27entertainmentGaming
img

بازی Bridge Constructor Portal به هیچ وجه شبیه نسخه های قبلی خود نیست. GlaDOS که هوش مصنوعی مسخره و بدون اهمیت در بازی است در ابتدای بسیاری از سطح ها به شما خوش آمد می گوید و به نوعی پازل ها را برای حل شما فراهم می کند. به نظر می رسد که نسخه دیگری از بازی برای امتحان کردن مغز شما که در عین جالب بودن منطق شما را نیز به چالش می کشد آماده شده است. اما نه داستان و نه معما ها هیچکدام با تصورات شما هماهنگی ندارند و نتیجه آن قابل پیش بینی بودن بازی و در نهایت خسته کننده بودن که با پیشروی در مراحل آزار دهنده خواهد بود.


  داستان در این نسخه باز بازی کمی بیش از جمع آوری منابع نسبت به نسخه های پیشین است. GlaDOS برگشته تا از کاستی های بازی بکاهد اما ناکارآمدی او در استفاده از جمله ها همانند توهین به شما در هنگام بازی است.  


همان گونه که از نام بازی مشخص است ، این بازی مربوط به ساخت مجموعه از پل ها است. هدف بازی هدایت کردن یک لودر خودکار از نقطه ورود تا نقطه خروج که پر از شخصیت های کوچک و جالب است. ساخت یک پل کار آسانی نیست در نظر داشته باشید که قوانین فیزیک را باید رعایت کنید به عنوان مثال شما باید قانون جاذبه را هنگام ساخت سازه های سرهم بندی شده در نظر داشته باشید.  


آموزش مفید best practices شما را در قوانین پایه ای معماری آموزش می دهد. ساخت مجموعه ای از مثلث ها برای نگه داشتن پل در مکان خود ، یا ساخت قسمتی برای محکم تر شدن آن. پیچ ها در سقف ها و دیوارها می توانند وزن زیادی را تحمل کنند، اگر قلاب را به طرف نقاط اتصال بکشید می توانید اطمینان حاصل کنید که در پل به طور صحیح تعادل برقرار می شود.  
  بازی Bridge Constructor Portal زمانی که بر روی یک یا دو ایده تمرکز می کند در بهترین حالت خود قرار دارد. بدست آوردن نحوه استفاده از یک مکعب به عنوان سپر برای جلوگیری از حملات لیزر برجک آنقدرهوشمندانه بود که من راضی بود که لیفتراک من به هنگام خروج سر و صدا هم بکند. اما بازی اغلب پیچیدگی را با سرگرم کننده اشتباه می گیرد، زیرا پرتاب قطعات متحرک به این معنا نیست که شما را مجبور به بیشتر فکر کردن کرده است. در عوض، به این معنی است که شما بیشتر وقت خود را صرف تنظیم تنظیمات کوچک میکنید، به جای آنکه تمرکز خود را بر روی قدردانی از کل سیستم بگذارید.  


گذراندن مرحله 49 حدود یک ساعت از وقت مرا گرفت. اکثر مراحل نهایی بیشتر از 30 دقیق از وقت شما را می گیرند و گاهی اوقات حتی از یک ساعت هم تجاوز می کنند. در انتهای مرحله 49 ناگهان بازی دچار مشکل شد و من مجبور شدم تا تمامی کار ها را دوباره انجام دهم اما برای دفعه دوم حدود 20 دقیقه از وقت مرا گرفت. پس از این مرحله من به مشکل بزرگتری برخورد کردم. هرکاری من در بازی انجام می دادم بازی دخیره نمی شد. من هیچ گاه نتوانستم از مرحله 50 عبور کرده و 10 مرحله آخر را امتحان کنم.  


من از بازی انتظارات بیشتر داشتم مثلا استفاده از موسیقی هنگام انجام مراحل یا .... . اما این بازی تنها حاوی یک داستان به نسبت سرگرم کننده و معماهایی که نیازی به فکر کردن ندارند و تنها باید با آنان کلنجار بروید ؛ به طور کلی بازی پر از مشکلات اساسی بود.   

Bridge Constructor Portal