170 Views
2018 Feb 19technology
img

Jabra Elite 65t کوچکتر و راحت تر از نسخه های پیشین خود است. آنها به عنوان هدست های بی سیم دارای کیفیت صدای واقعا عالی هستند، عملکرد آن ها قابل اطمینان است و برای برقراری تماس بسیار عالی هستند، و دو میکروفون در هر گوشی وجود دارد و کیس شارژ این هدفن دو شارژر مختلف را می پذیرد. ایرفون های بی سیم Jabra Elite 65T که به خوبی طراحی شده اند، رقیب AirPods اپل هستند و از برخی جهات از رقیب خود برترند. از معایب این هدفن این است که ضد آب نیست و اگر به دنبال یک ایرفون ضد آب هستید باید هزینه بیشتری بپردازید.

ایر فون های Elite Sport نسل اول و دوم جبرا یکی از بهترین هدفون های بی سیم در بازار بودند، اما آنها ثابت کردند که با AirPod های اپل که از اواخر سال 2016 وارد این دسته شده اند قادر به رقابت نیستند. Elite 65T در مقایسه با نسخه های پیشین خود دارای طراحی پیشرفته تر و راحت تر، صدا بهتر، عمر باتری کمی بهتر، کیفیت تماس عالی و پشتیبانی صوتی برای همه دستیار های اصلی مجازی، از جمله Alexa's Amazon on the go است. با این حال آن بهتر و کمی ارزان تر از نسل دوم Elite Sport هستند. قیمت این هدفن زمانی که برای اولین بار عرضه شد 250 دلار بود اما اکنون در ایلات متحده حدود 150 دلار به فروش می رسد.


اولین چیزی که در مورد هر دو مدل Elite 65T باید توجه داشته باشید این است که برخلاف Elite Sport هیچ مانیتور ضربان قلب در این گوشی وجود ندارد. اما این یک چیز خوب است. با حذف مانیتور ضربان قلب Jabra توانست طراحی و ساده سازی عملکرد را کاهش دهد و همچنین عمر باتری را تا 5 ساعت افزایش دهد (Elite Sport 4.5 ساعت). این عمر باتری قابل مقایسه با عمر باتری AirPods است.


جبرا

Jabra

هدفن

Elite