131 Views
2018 May 25car
img

 Santa Fe بیرونی به طور قابل توجهی جسورانه و عجیب و غریب است، که مطمئنا حضور جاده ای بیشتری نسبت به مدل خروجی آن را می دهد. هیوندای سانتا فه 2019 هیجان انگیز از طراحی مجدد شرکت طراحی مجسمه سازی Fluidic Sculpting استفاده می کند، جالب اینجاست که راه برادر کوچکترش، Kona جدید، اما نسبتا بزرگتر است.


بررسی و مشخصات فنی هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ :

این خودرو برای اولین بار تنها برای بازار کره جنوبی پیش بینی شده بود ولی پس از مدتی نسل ۴ سانتافه برای فروش در ایالات متحده و دیگر کشورها تایید شد. در سال ۲۰۰۱ نسل اول معرفی شد و تا سال ۲۰۰۶ در خط تولید باقی ماند پس از آن بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ نسل دوم تولید شد که توانست در بازارهای جهانی موفقیت خوبی را بدست بیاورد چون موتورهای قدرت مند و هم ظاهر زیبایی داشت. 


از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ نسل سوم این خودروها با ظاهر جذاب و جدید در اختیار مشتریان قرار گرفته است و آنگونه که خبرها حکایت می کند تا پایان سال جاری میلادی قرار است که اخرین نسل این خودروها نیز در بازارهای متعددی برای افراد عرضه شود.

شاسی بلند سانتافه مدل ۲۰۱۹
یکی از اصلی ترین جزئیات که برای این شاسی بلند معرفی شده ، پیشرانه دیزل در سیستم محرکه می باشد. البته علاوه بر این ، توسط یکی از مقامات اجرایی هیوندای اعلام شده بود که قرار است سانتافه هیبریدی نیز ارائه شود. با این وجود نمی توان گفت این نسل جدید برای چه منطقه های در نظر گرفته شده و هنوز اطلاعات مشخصی در این رابطه وجود ندارد اما دور از انتظار نیست که این پیشرانه را برای ایالات متحده در نظر بگیرند. احتمال می رود که تابستان امسال در کل جهان ، شاسی بلند سانتافه در نسل جدید به نمایندگی های فروش برسد.


این شاسی بلند جدید نسبت به مدل های گذشته خود ، از لحاظ کابین بزرگتر بوده است و فاصله محوری آن با توجه به مدل ۲۷۰ سانتی متری اندکی بزرگتر می باشد و به ۲۷۶.۶۱ سانتی‌متر می‌رسد.

از نظر طولی هم این مدل دارای فضای بیشتری خواهد بود و در نهایت این مدل جدید فضای که برای نشستن مسافرها دارد به ۳۱۳۴.۷ لیتر افزایش خواهد داشت.

عرضه این خودرو در دو مدل استاندارد و کشیده است که با فاصله ۲محور عقبی و جلویی زیادتر خواهد بود. نمونه استاندارد این خودرو با نام Santa Fe Sport در ایران نیز به فروش رسیده است اما این پسوند در نسل جدید دیگر دیده نمی شود.

خریداران می توانند علاوه بر پیشرانه دیزل ، دو پیشرانه ی بنزینی را انتخاب نمایند. همچنین مشتریان می توانند مدل پایه از ۱ پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری با ۱۸۵ اسب بخار را داشته باشند و البته در صورت تمایل ارتقاء آن را به پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۰ لیتری توربوشارژ با قدرت خروجی ۲۳۲ اسب بخار انجام بدهند.

در صورتی که از انتخاب پیشرانه چشم پوشی کنیم ، این شاسی بلند جدید با یک جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک عرضه می شود که جای نسخه شش سرعته موجود را می گیرد. آنگونه که مسئولین گفته اند این جعبه دنده از مدل فعلی خودروی سانتافه از نظر طراحی و کارکرد و … بهتر می باشد. این جعبه دنده جدید به یک سیستم چند منظوره با تمام چرخ محرک با وضعیت های اسپرت ، هوشمند و نرمال اتصال داده می شود.

از نظر ظاهری ، ۴مین نسل سانتافه نسبت به مدل فعلی خود ، ظریف تر می باشد و شما می توانید ظاهر این خودرو را با شش گوشه متالیک در اختیار داشته باشید که بسیار جذاب خواهد بود.

نکته ی جالبی در رابطه با قابلیت این سانتافه های جدید این است که هشدار صندلی عقب داشته اند که این قطعا برای بسیاری از والدین کارآمد است و در صورتی که کودکی در خودرو باشد با صدای بوق یا چراغ های جلو به آنها یادآوری خواهد شد.

زیبایی این خودرو با طراحی منحصر به فرد و و چراغ های جلوی نازک با چراغ مه‌شکن ، زیادتر می شود و آنگونه که مهندسان گفته اند استفاده نمودن از پنلهای شیشه بزرگ تر در ۴ چوب عقب می تواند سبب شود تا دید راننده حدوده ۴۰ درصد زیادتر گردد.

در حالت استاندارد ، سیستم سرگرمی و اطلاعاتی این خودرو با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید بوده و همچنین از نظر اندازه هفت اینچی می باشد.


خریداران می توانند پایین ترین مدل شاسی بلند سانتافه را که مجهز به تریم SE است را خریداری نمایند و مجموعه ی کاملی از قابلیت ها مثل پیشگیری از برخورد با جلو ، هشدارها ، کنترل کروز انطباقی و … را در اختیار داشته باشند.

سانتافه

هیوندای

شاسی بلند

سانتافه۲۰۱۹

ماشین لوکس