86 Views
2018 Apr 02car
img
گویا  GMC قرار است یک Terrainجدید را روانه بازار کند.  به عنوان پسر عموی لوکس تر Chevrolet Equinox، این Terrain جدید نمای خارجی عضلانی تر، کابین داخلی منحصر به فردتر و ویژگی های تکنولوژیکی جدیدی را دریافت خواهد نمود. با استفاده از رنگ های متالیک سایه روشن  Ebony ، Terrain Denali چهره فوق العاده جذاب تری به خود گرفته است. روکش کرومی نیز کل قسمت های پنجره مشبک، ریل های سقف، پوشش آینه و دستگیره های درب را فرا گرفته و این بخش ها،  توجه افراد زیادی را در پارکینگ ها و ایستگاه های گاز به سوی خود جلب می کنند.

استفاده از ورق های فلزی تازه، قطعا پیشرفت بزرگی نسبت به Terrain قدیمی به حساب می آید، اما نمای جلوی متحول شده و پنجره های عقبی کوچک ، چشم انداز بصری فوق العاده تری را نسبت به Equinox ایجاد می کند. کل این پکیج بر روی چرخ های آلومینیومی 19 اینچی Denali با رنگ های خاکستری قرار گرفته اند. در داخل کابین شما با صندلی های چرمی گرمایشی و خنک کننده جلو، صندلی های عقب گرمایشی و فرمان گرم که در زمستان بسیار کاربردی خواهد بود مواجه خواهید شد..حاشیه های طراحی شده از آلومینیوم واقعی واقعا تغییر بزرگی به حساب می ایند، اما هنوز هم از پلاستیک سخت برای ساخت پانل درب ها استفاده شده که نا امید کننده است.
محل ذخیره سازی با توجه به گوشه ها و شکاف هایی که برای انبار کردن هر چیزی مناسبند قطعا یک نقطه پیشرفت قابل توجه برای Terrain به حساب می اید. دسته های مجلل صندلی ، جیب های درب و یک شکاف در صندلی مسافر که برای قرار دادن تلفن همراه مناسب  است نیز در کابین به چشم می خورند.. در قسمت جلو کنسول مرکزی نیز بخش قابل توجهی برای نگهداری وسایل بیشتر به وجود دارد. در حالی که فضای اضافی موجود در قسمت کنسول مرکزی خوب است، شیفتر گیربکس عملکرد چندان مطلوبی ندارد و، و به ترکیبی از کشیدن و هل دادن برای انتخاب دنده ها نیاز دارد. چهار بزرگسال معمولی به راحتی، در صندلی های جلو و عقب جا می شوند. و فضای، 29.6 فوت مکعبی نیز  برای قرار دادن مواد غذایی و سایر محصولات خریداری شده وجود دارد که  با تا کردن صندلی های عقب ، این  فضا به 63.3 فوت مکعب افزایش پیدا می کند.
، Denali همراه با فناوری قابل توجهی عرضه می شود. سیستم اطلاعات و سرگرمی IntelliLink GMC با یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، و سیستم هدایتی، وای فای کانونی  OnStar 4G LTE و بلوتوث عرضه می شود. صفحه نمایش تمیز و جذابی با دکمه های دستی راحت نیز در داخل کابین به چشم می خورد. محاسبات مسیریابی و جهت حرکت نیز از طریق تکنولوژی ارائه شده در Terrain امکانپذیر است و ، تجهیزات صوتی Bose با هفت بلندگو بسیار مناسب می باشند. علاوه بر این، IntelliLink با پلتفرم های  Apple CarPlay و Android Auto نیز سازگار می باشد و همچنین، Denali به یک شارژر بی سیم نیز مجهز است. از لحاظ  ایمنی، Denali به سیستم های کمک به پارک از عقب، هشدار ترافیک در عقب خودرو و نظارت بر نقطه کور مجهز است. از جمله فن آوری های ایمنی دیگر می توان به جلوگیری از وقوع تصادف و  ترمز خودکار ، کمک به ماندن در خط،  و هشدار خروج از خط و دوربین اطراف خودرو اشاره نمود.. وجود این آپشنها قیمت این خودرو را به 40 هزار دلار می رسانند.

خریداران خودروهای مدل   Terrain می توانند بین یک موتور 1.5 لیتری توربو چهار سیلندر یا یک موتور دیزلی 1.6 لیتری یکی را انتخاب کنند. اما برای Denali ، یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ با توان 252 اسب بخار و گشتاور 260 پوند پا با سیستم تمام چرخ متحرک ارائه خواهد شد. این گشتاور در دور موتور 2500 و 4500 دور در دقیقه به دست خواهد آمد و. گیربکس اتوماتیک نیز دارای عملکرد مناسبی است . این خودرو  21 مایل را به ازای هر گالن در شهر و 26 مایل را به ازای هر گالن در بزرگراه طی می کند..  

https://www.cnet.com/roadshow/auto/2018-gmc-terrain/review/