178 Views
2018 Mar 18technology
img
با توجه به دعوت‌نامه‌های آماده‌شده , اپل اعلام کرد که در رویداد 27 مارس  بر روی " ایده‌های جدید خلاقانه برای معلمان و دانش آموزان" تمرکز خواهد کرد .
با توجه به عبارت روی دعوت‌نامه‌ها چیز زیادی در مورد آن‌ها وجود ندارد – فقط یک لوگوی سبک وار اپل و عبارت " بیاید یک سفر میدانی داشته باشیم " روی آن‌ها به چشم می‌خورد که با موضوع آموزش همخوانی دارد . اما شایعه شده است که اپل درحال کار کردن بر روی مک بوک ها و آی پدهای ارزان‌تر با توجه به این رویداد حساس است . جالب اینجاست که این رویداد در پارک تازه بازگشایی‌شده اپل در کوپرتینو برگزار نمی‌شود بلکه در دبیرستانی در شیکاگو برگزار می‌شود. هیئت‌مدیره آموزش‌وپرورش شیکاگو به‌تازگی دانش کامپیوتر را به‌عنوان یک واحد الزامی به دروس دبیرستان همه مدارس دولتی شهر اضافه کرده است که مناسب با رویداد اپل است .
 گزارش Digitimes و تحلیل‌گر قابل‌اطمینان Ming-Chi Kuo  هر دو ادعا می‌کنند که اپل درنهایت برای عرضه جایگزین MacBook Air برنامه‌ریزی کرده است که هنوز هم مدل قدیمی آن را به قیمت 999 دلار می‌فروشد . شایعه شده که کامپیوتر جدید , یک مک بوک 13.3 اینچی با صفحه‌نمایش رتینا و با وضوح تصویر  1600×2560 است که قیمت آن در محدوده 799 تا 899 دلار است که برای دانش آموزان بسیار مناسب است.
اپل همچنین طی چند سال گذشته تلاش کرده که iPad را به‌عنوان یک ابزار آموزشی برای مربیان وارد کلاس‌های درس کند . شایعات اخیر نشان می‌دهد که این شرکت یک آی پد 9.7 اینچی باقیمت حدود 259 دلار را عرضه کرده است که حتی ارزان‌تر از مدل معمولی 329 دلاری است . علاوه بر این اگر شما مایل به خواندن دعوت‌نامه‌های اپل باشید به‌راحتی می‌توانید ببینید که شرکت چگونه در آن به مواردی که مربوط به iPad یا Apple Pencil همراه با لوگوی اپل که ظاهراً با دست طراحی‌شده, اشاره‌کرده است .اپل

27 مارس

iPad

MacBook