22 Views
2018 Jun 15Sport
img

جام جهانی 2018 با حضور 32 تیم از 14 ژوئن تا 15 جولای برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران در گروه B مسابقات با اسپانیا، پرتغال و مراکش دیدار خواهد کرد.
فیلم کامل مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018
گروه بندی کامل جام جهانی 2018 روسیه به شرح زیر است:
گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه
گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران
گروه C: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک
گروه D: آرژانتین، ایسلند،کروواسی، نیجریه
گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان
گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی
گروه G:  بلژیک،  پاناما  ،تونس  ،انگلیس
گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن
برنامه کامل بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه که از 24 خردادماه تا 24 تیرماه 97 در 11 شهر این کشور برگزار می‌شود، به شرح زیر است:
دیدارهای مرحله گروهی
گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت        


24 خرداد 1397 ساعت 19:30    
روسیه
عربستان
25 خرداد 1397 ساعت 16:30
مصر
اروگوئه
29 خرداد 1397 ساعت 22:30   
روسیه
مصر
30 خرداد 1397 ساعت 19:30 
اروگوئه
عربستان
4 تیر 1397 ساعت 18:30  
اروگوئه
روسیه
4 تیر 1397 ساعت 18:30  
عربستان
مصر

گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت        


25 خرداد 1397 ساعت 19:30  
ایران
مراکش
25 خرداد 1397 ساعت 22:30
اسپانیا
پرتغال
30 خرداد 1397 ساعت 16:30
پرتغال
مراکش
30 خرداد 1397 ساعت 22:30  
ایران
اسپانیا
4 تیر 1397 ساعت 22:30
ایران
پرتغال
4 تیر 1397 ساعت 22:30 
مراکش
اسپانیا

گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

 تاریخ و ساعت        


26 خرداد 1397 ساعت 14:30 
فرانسه
استرالیا
26 خرداد 1397 ساعت 20:30
پرو
دانمارک
31 خرداد 1397 ساعت 16:30 
فرانسه
پرو
31 خرداد 1397 ساعت 19:30
استرالیا
دانمارک
5 تیر 1397 ساعت 18:30    
دانمارک
فرانسه
5 تیر 1397 ساعت 18:30 
استرالیا
پرو

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت        


26 خرداد 1397 ساعت 17:30  
آرژانتین
ایسلند
26 خرداد 1397 ساعت 23:30 
کرواسی
نیجریه
31 خرداد 1397 ساعت 22:30 
آرژانتین
کرواسی
1 تیر 1397 ساعت 19:30   
ایسلند
نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30  
آرژانتین
نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30
کرواسی
ایسلند

گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت        


27 خرداد 1397 ساعت 16:30    
کاستاریکا
صربستان
27 خرداد 1397 ساعت 22:30
برزیل
سوییس
1 تیر 1397 ساعت 16:30 
برزیل
کاستاریکا
1 تیر 1397 ساعت 22:30  
سوییس
صربستان
6 تیر 1397 ساعت 22:30
صربستان
برزیل
6 تیر 1397 ساعت 22:30 
سوییس
کاستاریکا

گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت        


27 خرداد 1397 ساعت 19:30 
آلمان
مکزیک
28 خرداد 1397 ساعت 16:30
سوئد
کره جنوبی
2 تیر 1397 ساعت 22:30 
آلمان
سوئد
2 تیر 1397 ساعت 19:30
کره جنوبی
مکزیک
6 تیر 1397 ساعت 18:30   
کره جنوبی
المان
6 تیر 1397 ساعت 18:30 
مکزیک
سوئد

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت        


28 خرداد 1397 ساعت 19:30 
بلژیک
پاناما
28 خرداد 1397 ساعت 22:30
انگلیس
تونس
2 تیر 1397 ساعت 16:30 
بلژیک
تونس
3 تیر 1397 ساعت 16:30
انگلیس
پاناما
7 تیر 1397 ساعت 22:30  
انگلیس
بلژیک
7 تیر 1397 ساعت 22:30  
پاناما
تونس
گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

 تاریخ و ساعت        


29 خرداد 1397 ساعت 16:30 
لهستان
سنگال
29 خرداد 1397 ساعت 19:30
کلمبیا
ژاپن
3 تیر 1397 ساعت 19:30 
ژاپن
سنگال
3 تیر 1397 ساعت 22:30 
لهستان
کلمبیا
7 تیر 1397 ساعت 18:30 
ژاپن
لهستان
7 تیر 1397 ساعت 18:30
کلمبیا
سنگال
دیدار مرحله یک هشتم نهایی

بازی چهل‌ونهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) A1 – B2، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30
بازی پنجاهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) C1 - D2، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ویکم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) B1 - A2، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ودوم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) D1 - C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وسوم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) E1 – F2، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وچهارم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) G1 - H2، ورزشگاه روستوف آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وپنجم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) F1 - E2، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وششم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) G2 - H1، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) - ساعت 22:30

دیدار مرحله یک چهارم نهایی
بازی پنجاه‌وهفتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 49 - برنده بازی 50، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وهشتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 53 - برنده بازی 54، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌ونهم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 51 - برنده بازی 52، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30
بازی شصتم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 55 - برنده بازی 56، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30

دیدار نیمه نهایی
بازی شصت‌ویکم، 10 جولای 2018 (19 تیرماه 97) برنده بازی 57 - برنده بازی 58، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 22:30
بازی شصت‌ودوم، 11 جولای 2018 (20 تیرماه 97) برنده بازی 59 - برنده بازی 60، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 22:30

دیدار رده‌بندی
بازی شصت‌وسوم، 14 جولای 2018 (23 تیرماه 97) بازنده بازی 61 - بازنده بازی 62، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30

دیدار فینال
بازی شصت‌وچهارم، 15 جولای (24 تیرماه 97) برنده بازی 61 - برنده بازی 62، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 19:30

جام جهانی 2018

برنامه بازی های جام جهانی

برنامه جام جهانی 2018

برنامه کامل جام جهانی 2018