192 Views
img

یکی از چیزهای خوبی که در مورد سیستم عامل اندروید وجود دارد این است که می توان به راحتی همه چیز آن را به شکل دلخواه خودتان درآورید تا از آن بهترین استفاده را ببرید. آیا تنظیماتی پیش فرضی که برای صفحه اصلی ایجاد شده است را دوست ندارید؟ گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید امتحان کنید. شما می توانید صفحه قفل را تغییر دهید، شماره گیر دیگری را انتخاب کنید، یا حتی یک مدیر SMS جدید را انتخاب کنید. بسیاری از گزینه های جالب در این سیستم عامل وجود دارد، ویژگی هایی مانند پشتیبان گیری، سفارشی سازی اساسی، یادآوری های هوشمند و موارد دیگر. ما سعی کردیم که جدیدترین برنامه اندرویدی مدیریت SMS مایکروسافت (SMS Organizer) را در این پست به شما معرفی کنیم.این برنامه به خوبی طراحی شده است، به طوری که کاملا بصری و مناسب است و آنقدر ویژگی های خوب دارد که ما را مجاب کند همیشه از آن استفاده کنیم.

برنامه SMS Organizer ساخته شرکت مایکروسافت است. این برنامه به سادگی اس ام اس های شما را مرتب و دسته بندی می کند. صندوق پیام های ورودی شما به دسته های شخصی، کاری، تبلیغاتی، بایگانی شده و بلاک شده تقسیم بندی شده است که به راحتی می توانید به همه آنها دسترسی داشته باشید. وقتی که پیام جدیدی به هر کدام از دسته های inbox شما برسد در بالای آن یک نقطه کوچک ظاهر می شود. در این برنامه یک تم تیره وجود دارد و شما می توانید امضای خود را نیز برای پیام های ارسالیتان تعریف کنید. گزینه ای برای پشتیبان گیری از پیام های کاربر به حساب Google Drive نیز وجود دارد البته این گزینه به طور پیش فرض غیرفعال است و شما باید حساب گوگل درایو خودتان را به صورت دستی انتخاب کنید، سپس می توانید گزینه پشتیبان گیری خودکار را انتخاب کنید. این از منظر امنیتی خوب است زیرا شما می دانید پیام های شما از دستگاه شما خارج نخواهند شد مگر آنکه خودتان این اجازه را بدهید.شما همچنین می توانید قوانین را به صورت خودکار تنظیم کنید تا پیام های قدیمی تر به صورت اتوماتیک حذف شوند (می توانید این گزینه را برای پیام های OTP، پیام های تبلیغاتی و پیام های بلاک شده فعال کنید تا در فواصل سه روزه، یک هفته ای، یک ماهه و یا یک ساله حذف شوند.).

شما همچنین می توانید اعلان ها را پیکربندی کنید، بنابراین فقط برای پیام های شخصی اعلان دریافت می کنید، در حالی که برای پیام های تبلیغاتی زنگ اعلان دریافت پیام را نخواهید شنید. پشتیبانی از حرکات (Gesture support) به شما این امکان را می دهد که پیام ها را به عنوان خوانده شده، علامت گذاری کرده و یا با یک ضربه سریع حذف کنید. همچنین هنگامی که یک اس ام اس OTP دریافت می کنید، می توانید آن را از همان قسمت اعلان یا نوتیفیکیشن کپی کنید. شما همچنین می توانید گزینه ای را فعال کنید که توسط آن پیام های خوانده نشده را در زبانه های (تب) مختلف مشاهده کنید، که یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید این برنامه است.

یکی از ویژگی های جالب آن مربوط به بخش یادآوری ها است: در پایین برنامه، شما سه دکمه را می بینید؛ دکمه اول صندوق ورودی (inbox) شما است، دکمه دوم یادآوری است و دکمه سوم موارد مورد علاقه (برای پیام های ذخیره شده) است. در یادآوری ها، می توانید یک یادآور اضافه کنید، اما همچنین یادآوری های بانکی از اس ام اس های عادی شما جدا خواهند شد. شما حساب های مختلف خود را می توانید مشاهده کنید، بنابراین می توانید به راحتی مانده حساب بانکی خودتان، که از صندوق inbox شما گرفته شده است، را ببینید. البته در این بخش شما مانند برنامه های مبتنی بر اس ام اس (مانند Walnut و MoneyView) جزئیات حساب خودتان را دریافت نمی کنید، اما می توانید اطلاعاتی کلی در مورد موجودی حسابتان مشاهده نمایید.اینها همه ویژگیهایی است که قبلا در برنامه های مختلف و در زمانهای مختلف دیده ایم. برخی از اینها به عنوان بخشی از برنامه های پیش فرض تلفن همراه شما از روز اول در آن وجود داشته اند. برای مثال، در گوشی Xiaomi Mi Max 2 یک پنجره اعلان جداگانه وجود دارد، به طوری که شما به راحتی می توانید تمام پیام های شخصی خود را ببینید و همچنین می توانید OTP ها را از قسمت اعلان کپی کنید. در گوشی LG G3 (یک گوشی که چهار سال پیش منتشر شد)، میتوانید صندوق ورودی را طوری تنظیم کنید تا فقط پیامهای خوانده نشده را مشاهده کنید.

چیزی که برنامه SMS Organizer را متمایز می کند این است که همه ویژگی های مختلف مفید را با هم در اختیار شما قرار می دهد و مهمتر اینکه استفاده از تمامی ویژگی های مفید این برنامه بسیار ساده است.


SMS Organizer

پیامک تبلیغاتی

اس ام اس تبلیغاتی

مدیریت اس ام اس

اس ام اس