152 Views
2018 Mar 23NewsTourism
img

بزرگترین و بلندترین هتل های جهان در دبی قرار دارند؛ این هتل ها از بالای شهر به سمت آسمان ها می روند و از ابر ها نیز عبور می کنند! هتل Gevora در امارات، بلندترین هتل جهان است. این هتل 356 متر، معادل 1168 فوت؛ ارتفاع دارد. برخی جاهای این هتل، از طلا پوشیده شده است و یک باشگاه بدنسازی، سونا، استخر و 5 رستوران لوکس نیز در این هتل وجود دارد. اما خوب می دانیم که این هتل، یکی از هتل های لوکس و بزرگ دبی می باشد.

 طراحی این هتل از سبک هنری دکو پیروی می کند و دارای 528 اتاق می باشد. این هتل؛ شامل اتاق های لوکس با 46 متر مربع مساحت؛ اتاق های لوکس یک خوابه ی 62 متری و سوئیت دو خوابه 85 متری می باشد. این هتل 4 ستاره، یک فروشگاه و مرکز تجاری نیز دارد که جای خوبی برای پرداختن اوقات فراغت می باشد. این هتل بسیاری از غذاهای معروف در دنیا را نیز سرو می کند. آشپزخانه ی این هتل، در تمامی ساعات روز؛ برای شما غذا سرو می کند و خوردن این غذاها در چشم انداز پاناروما در پشت بام این هتل؛ تجربه ی منحصر بفردی برای شما خواهد بود.

با وجود ارتفاع بلند این سازه؛ هتل Gevora بلند ترین هتل دنیا نیست! این افتخار به هتل 5 ستاره ی Ritz-Carlton در هنگ کنگ می رسد که 488 متر ارتفاع داشته و دارای دو مرکز تجاری در طبقات 118 و 102 نیز هست. اما هتل Gevora در گینس بعنوان بلندترین هتل دنیا شاخته می شود و این رکورد را یدک می کشد.

رئیس این هتل؛ Jairaj Gorsia در جمله معروف می گوید: " ما برای افتتاح این هتل بسیار مشتاق بودیم. این یک پروژه عظیم است که می تواند دروزاه های فکری ما را به جهانیان، باز کند.


دبی

بزرگترین هتل جهان

Dubai