128 Views
2018 Feb 13technology
img

در این مطلب سایت edanesh توضیحاتی ارائه شده است که شما به آن نیاز دارید تا در مورد تکنولوژی ایجاد کننده ارز دیجیتال بیتکوین، یعنی بلاک چین بیشتر بدانید. به زودی، تعداد زیادی از خدمات بلاک چین زندگی شما را تغییر خواهد داد. این بخشی از "Decoded Blockchain" است، یک مجموعه که به بررسی تاثیر بلاک چین، بیت کوین و ارزهای مجازی در زندگی ما می پردازد.

این روزها، ما در این زمان سخت تر و سخت تر به یکدیگر اعتماد داریم. اعتماد بخش مهمی از زندگی عادی است.  در ایالات متحده، تنها 33 درصد از افراد احساس می کنند که می توانند در سال 2017 به دولت خود اعتماد کنند و این یک کاهش 14 درصدی از سال 2016 را طبق برآوردهای سالانه سازمان برآورد اعتماد Edelman's نشان می دهد. اعتماد به کسب و کار نیز از 58 درصد به 48 درصد کاهش یافته است، در حالی که رسانه ها (اخبار جعلی) و شبکه های اجتماعی نیز در افزایش این آمار بی اعتمادی تاثی گذار بوده اند.

بلاک چین Blockchain به عنوان تکنولوژی ایجاد کننده ارز دیجیتال بیت کوین شناخته می شود - بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که ارزش آن در سال گذشته پیش از آن که ارزش آن به نصف کاهش یابد تا بیش از 19،000 دلار پیش رفت، اما بلاک چین کاربرد های بیشتری نیز خواهد داشت و تغییرات بیشتری نیز ایجاد می کند. بلاک چین در واقع برای معاملات و داده ها یک اعتماد ایجاد می کند که در غیر اینصورت ما ممکن است در مورد آن ها با احتیاط بیشتری عمل کنیم.

بلاک چین چگونه کار می کند؟

blockchain یک مجموعه در حال رشد از بلاک های داده است. هر بلاک مجموعه ای از معاملات را ثبت می کند. امروز، دولت اطلاعات را در کامپیوتر مرکزی خودش ذخیره می کند. اما بلاک چین، با این حال، توزیع اطلاعات را در یک گروه از کامپیوتر - شاید حتی هزاران تعداداز آنها- انجام می دهد. هر کدام از این کامپیوترها کپی معاملات بلاک چین را نگهداری می کنند. این تمرکززدایی و هماهنگ سازی به این معنی است که هیچ گروهی واحد داده ها را کنترل نمی کند. بلاک چین از روش های ریاضی نگهداری داده های مخفی و اثبات هویت برای امنیت بیشتر استفاده می کند.  یک کلید دیجیتال تضمین می کند تنها شما می توانید یک معامله بلاک چین که شامل دارایی های خودتان است را وارد کنید و یکی دیگر از کلید های دیجیتال اجازه می دهد تا شخص دیگری آن را تأیید کند که شما واقعا این تراکنش را انجام داده اید.

بلاک چین

ارزهای دیجیتال