60 Views
2017 Dec 13technology
img

بلندگو های گوشی Vibrox

بلندگو های گوشی Vibrox باریک هستند و صدای بلندی دارند.

بطور کلی بلندگو های گوشی Vibrox برای گوش دادن به آهنگ با صدای بلند اصلا مناسب نیستند.این بلند گوها برای تماشای فیلم بسیار مناست هستند. Vibes Audio با بلندگو Vibrox جدید خود مدعیست که، به لطف طراحی بلندگو های مبتنی بر فیبر کربن؛توانسته تحولی نوین را در زمینه ی تولید صدا پدید آورد.یکی دیگر از ویژگی های Vibrox؛این است که این بلندگو مجهز به مقاومت IPX7 است.ولی نقطه ضعف این نوع بلندگو؛نسبت به بلندگوهای مجهز به بلوتوث؛سنگینی آن است.متاسفانه سنگینی این نوع بلندگو کاملا مشهود است.سازنده ی این بلندگو اعلام کرده است که این محصول در دو نوع ضد آب و معمولی عرضه می شود. امروز ما قصد بررسی نمونه ی معمولی آن را داریم.با ما همراه باشید.

کیفیت خوب!

اخیرا برخی از سازندگان گوشی های همراه به فکر ساخت گوشی هایی هستند که بلندگوی با کیفیتی هم داشته باشند! از طرفی برخی از شرکت های تجاری اقدام به ساخت بلندگو های مختلفی از جمله Peri Duo 190 $، SoundFocus Amp و Speaker Zagg نمودند. اما نکته ی شایان ذکر در مورد این قبیل بلند گوها این است که این نمونه ها صرفا صدای گوشی شما را چند برابر بلند تر می کنند بدون آنکه کیفیت صدا به همان میزان افزایش دهند! حال آنکه در محصول Vibrox Vibes Audio vibrox هم صدای بالا و هم کیفیت بسیار مناسب؛ قابل توجه است!


صدای جذاب !

وقتی شما بلندگو را متصل به گوشی یا دستگاه مورد نظر خود می کنید؛با صدای جذابی مواجه می شوید که به شما خوش آمد می گوید!و وقتی شما آن را خاموش می کنید همان صدا به شما می گوید: خدا نگهدار!

از آنجایی که در ساخت Vibrox Vibes Audio vibrox از فیبر کربن استفاده شده است؛پس صدایی که می شنوید بسیار واضح و با کیفیت است.

از دیگر ویژگی ها این دستگاه می توان به میکروفن داخلی اشاره کنیم که بسیار کارآمد است.برای اینکه متوجه ی تفاوت این بلندگو با دیگر محصولات مشابه شوید؛باید تنظیمات آن را در حالت EQ قرار بدهید و از کیفیت خارق العاده ی آن لذت ببرید.

قیمت مقرون به صرفه!

قیمت 150 دلار Vibrox کمی فریبنده است. شما با پرداخت این قیمت صاحب بلندگو Vibrox و یک پاوربانک همراه می شوید، اما اگر می خواهید آن را به یک گوشی متصل کنید، باید یک محافظ و گارد برای گوشی هوشمند خود خریداری کنید .قیمت این محافظ چیزی در حدود 30 دلار است که در مجموع شما باید 180 دلار پرداخت کنید. 


طراحی زیبا!

یکی از دلایلی که Vibrox بسیار شیک و ظریف به نظر می رسد این است که پورت شارژ و اتصال AUX آن دارای در پوش پلاستیکی هم رنگ بدنه است.یکی از نقاظ ضعف این بلندگو ظرافت و حساسیت بسیار زیاد آن است به نحوی که اگر آن را جیبتان قرار دهید در حالی که داخل جیبتان کلید یا سکه پول داشته باشید؛ قطعا به بدنه ی آن آسیب می رسد. پس در نگهداری این بلند گو خیلی باید دقت کنید! زیرا به نظر می رسد که کاور پلاستیکی آن بسیار آسیب پذیر باشد و با کوچک ترین ضربه یا صدمه پاره شود.


باطری قوی!

برای شارژ این بلند گو باید حتما آن را از قابش جدا کنید و آن را یا به پاور بانک همراه یا به برق خانگی متصل کنید.این بلند گو باتری قوی دارد و تا حدودی انتظارات کاربران را بر طرف می کند.تقریبا چیزی در حدود 10-12 ساعت با یک بار شارژ شدن؛کار می کند.این به این معنی است که می توانید از این بلند گو برای مسافرت و کارهای خارج خانه هم استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

speaker

بلندگو های گوشی Vibrox

Vibrox

Vibrox Vibes Audio vibrox