358 Views
2018 May 14car
img

این بهترین اتومبیل های جدید است که در سال 2019 وارد می شوند و دارای یک محصول ویژه ای از EVs، هیبریدی ها، SUV ها و اتومبیل های ورزشی هستند ...


اگر 2018 سال SUV باشد ، بهترین اتومبیل های جدید برای 20199 همه چیز در مورد برق رسانی خواهد بود، زیرا تعدادی از مدل های ترکیبی جدید وکامل EV در خط لوله وجود دارد.

خودروهای الکتریکی جدید مانند مرسدس پورشه م ،EQA مرسدس بنز و مرسدس EQC در حال پیشروی  هستند تا اینکه در پایان دهه به سمت خودرو حرکت کنیم و حتی یک نسخه هیبریدی از Ford Mustang برای هیجان زدن وجود داشته باشد.

با این حال، محبوبیت SUV ها هیچ نشانه ای از کاهش را نشان نمی دهد و هنوز شاهد 4x4 های جدید خواهیم بود که در لیست ما از بهترین اتومبیل های جدید برای 2019 و فراتر از آن، از جمله Land Rover Defender ، به همراه Mercedes GLA وGLB، ظاهر می شود .


آلفا رومئو بزرگ SUV


آلفا رنسانس به نظر می رسد برای ادامه، و شرکت قبلا تایید کرده است که آن را در یک SUV بزرگ کار می کند که در بالای Stelvio در رده خود قرار می گیرد. رقیب آئودی Q7 و یک خودرو هفت سین است ، خودرویی که هنوز نامش فاش نشده، بزرگترین مدلی است که شرکت تا به حال ساخته است و اولین آلفا با یک نیروی الکتریکی.

انتظار میرود SUV، که در تصویر منحصر به فرد ما مورد مشاهده قرار گرفته، براساس معماری مشابه Stelvio باشد، در حالی که نیروی خود را می توان تا 400 اسب بخار توسعه داد.


استون مارتین DBX


ما هنوز شاهد نسخه نهایی DBX است که در سال آینده از کارخانه تولید آستون در جنوب ولز رونق می یابد اما ما می دانیم که SUVV بالایی برای رقابت باPorsche Cayenne ، Lamborghini Urus وMaserati Levante خواهد بود.

اگر چه مفهومی که در اینجا به نظر می رسد مانند یک کوپه دو درب است، ماشین تولید نهایی به عنوان اولین SUV خانواده دوستانه مارکو معرفی شده و دارای پنج درب است.  به همین ترتیب، اگر چه این  مفهوم تمام الکتریکی و تمام درایو است، ما معتقدیم که خریداران نیز از موتورهای بنزینی معمولی استفاده خواهند کرد.


آئودی Q4


یک مرسدس از سدانهای آئودی وجود دارد و نهایی آن Q4 است . بر اساس Q3 جدید و در کنار TTT در مجارستان ساخته شده است، این کوپه SUVV به رقیب BMW X4 است.

انتظار میرود که مفهوم TT Offroad (در بالا) درنمایشگاه پکن 2014 دیده شود.  این موتور جدید 1.5 لیتری TSI بنزینی و همچنین 2.0 لیتری TDII را در اختیار خواهد داشت و در انتهای آن یک RS Q4 با موتور جدید RS 3 است .  یک احتمال قوی برای یک هیبرید پلاگین وجود دارد .


آئودی RS Q5


آئودی هرگز در مورد دادن SUV های خود به یک پیشرو با عملکرد بالا کار سختی نداشته و بعد از دریافت درمان RS، Q5 متوسط ​​خواهد بود.  پیش نمایش شده توسط تصویر منحصر به فرد ما، RS Q5 تنظیم شده است که از V4 با ظرفیت 2.99 لیتر 444 اسب بخار از RS 55 استفاده کند تا سرعتپورشه مكان توربو را افزایش دهد.  ما انتظار داریم 0 تا 622 مگاپیتر در ساعت خوب زیر پنج ثانیه، و همچنین quattro چهار چرخ و تمام ظاهر RS معمولی است.  این باید شامل مصرف مجدد هوا،چراغ های جلو و چرخ های بزرگ با لاستیک های کم  مشخصات باشد.


پرواز بنتلی اسپور


شات جاسوسی ما نشان می دهد که قاره Continental GT طولانی تر است، برادر چهارگانه دور نیست.  به نظر می رسد به احتمال زیاد این خودرو همانند جلویی همانند GTT خواهد بود، با مشبک و چراغ های جدید.


Flying Spur نشسته بر روی یک نسخه گسترده از  پلت فرم برادر کوچک خود و بسیاری از تکنولوژی های مشابه را به اشتراک می گذارد.  ما انتظار داریم نسخه تجدید نظر شده 6266 اسب بخار از موتور W12 برای قدرت خودرو.


BMW 1 سری


تصویر منحصر به فرد ما نشان می دهد که آینده 1 سری جدید به مدل فعلی بسیار متفاوت نخواهد بود. اما پلت فرم درایو عقب می سازد راه برای یک نسخه از معماری مورد استفاده در BMW X1 و MINIمحدوده.  این بدان معنی است که درایوهای جلو  برای اکثر اتومبیل ها، با داغ ترین نسخه ها درایو چهار چرخ.

BMW معتقد است که بر روی ماشین راه می رود، اما شرکت معتقد است که بسیاری از مردم خواهد شد از مزایای آن را در نظر عملی (اتاق بیشتر برای مسافران و در بوت) و بهره وری سپاسگزار است سپاسگزار خواهد بود.


BMW 8 Series Gran Coupé


ستاره BMW در آخرین نمایش ژنو نشان می دهد نه تنها یک سری چهار درب، بلکه یک گل سرسبد با عملکرد بالا برای محدوده بازتولید شده است.  در جلو، شباهت به کوپه معمولی 88 سری، واضح است، اما در مشخصات، بلند شدن بیش از حد طولانی است.

در عین حال، این شرکت هیچ جزئیات فنی در مورد M8 تایید نکرده اما انتظار می رود که بخش زیادی از چرخ دنانتظار میرود SUV، که در تصویر منحصر به فرد ما مورد مشاهده قرار گرفته، براساس معماری مشابه Stelvio باشد، در حالی که نیروی خود را می توان تا 400 اسب بخار توسعه داد.ده خود را با آخرین مدل M5، که به معنای چهار چرخ و موتور توربوشارژ 4.4 لیتری V8 است، به اشتراک بگذارد.


Cupra ایبیزا


در کنار نمایشگاه Cupra Ateca ، نام تجاری مستقل Sport SEAT ، جدیدترین خودروی Ibiza را در نمایش ژنو اخیرا به نمایش گذاشت.  بر خلاف برادر SUV خود، Cupra Ibizaa به طور رسمی یک ماشین نمایش برای سنجش واکنش عمومی بود.  با این حال، ما درک می کنیم که احتمالا در سال 20199 وارد تولید خواهد شد.

فورد Fiesta ST رقابت با موتورهای بنزینی تنظیم شده با بیش از 2000 اسببخار تولید می کند که احتمالا به یک انتقال دو کلاچ متصل می شود. انتظار می رود اصلاحات به شاسی ایبیزا برای آن نیز سرگرم کننده تر برای رانندگی، با یک دیفرانسیل جلو الکترونیکی برای کمک به خاموش کردن.


هیوندای هوندا CR-V


بیش از یک سال پس از آنکه مشتریان ایالات متحده در ابتدا قادر به خرید آخرین نسخه از هوندا CR-V بودند ، SUVV جدید در نهایت برای راه اندازی اروپا،  با یک نیروی هیبریدی آماده می شود.

این از جدید هوشمند Multi Mode Drive (I-MMD) استفاده می کند.  این مجموعه شامل یک موتور بنزینی 2.00 لیتری، دو موتور الکتریکی (یکی برای قدرت چرخ ها، دیگری به عنوان یک ژنراتور کار می کند) و یک نسبت ثابت دنده ای، که همه آنها وعده داده است که یک تجربه رانندگی صاف و تقریبا دیزلی مانند سطوح اقتصاد سوخت.

در عین حال، طراحی داشبورد جدید CR-V دارای یک جفت صفحه نمایش هفت اینچی است، و ماشین را با حسن تکنولوژی پیشرفته ای مطابقت می دهد که در زیر پوست چرخه ی پیشرفته قرار دارد.


هوندا شهری EV


EV شهری یکی از ستاره های نمایشگاه توکیو سال گذشته بود.  نسخه تولید چند سالی است که هوندا  می گوید، اما کتاب های سفارش در اوایل سال آینده باز خواهد گشت.

تعجب آور نیست که جزئیات فنی تایید شده وجود دارد، اما ما انتظار داریم که محدوده 200 مایل باشد.  مفهوم (در بالا) سرهای خود را با چراغ دایره ای خود، ستون های نازک AA و بالا بردن کوتاه کرد. یکی دیگر از برجسته ها، کابین خالی بود، اما همچنان دیده می شود که چه مقدار از آن در مدل تولید حفظ خواهد شد.


لندرور مدافع


در دو سال از زمانی که مدافع خارج شد، شایعات در مورد جایگزینی آن منتشر شده است.  این تصویر  منحصر به فرد، نگاهی اجمالی به چگونگی فکر ما در سال آینده این خودرو خواهد داشت.  به گفته یکی از اجرایی JLRR، این یک "جانشین معتبر" خواهد بود، اما حتی بیشتر از جاده نیز میتواند باشد.  ما  همچنین فکر می کنیم که یک خانواده از مدافعان وجود دارد و شاید SVR با عملکرد بالا.

بنتلی اسپور

BMW 1 سری

BMW 8 Series Gran Coupé

Cupra ایبیزا

هیوندای هوندا CR-V

هوندا شهری EV

آئودی RS Q5

آئودی Q4

استون مارتین DBX

آلفا رومئو بزرگ SUV